Vítejte v Shamballe 1024+

Zasvěcení do Šambaly 1024, 2002, 3110, 12D, Kristovy a Buddha Shambally

Adžna - šestá čakra

Nazýváme jí čelní čakrou z toho důvodu, že se koncentrujeme při meditacích na spodní oblast čela mezi očima nebo ji také nazýváme třetí oko, kterým můžeme vidět do větší dálky, než si myslíme. Ale jinak ji lze spatřit v oblasti hlavy, kde končí páteř. Ze staroegyptské mytologie je třetí oko také symbolem Horova oka - jednotlivé části obrázku znamení údajně lidské smysly: dotyk, sluch, chuť, zrak, myšlení, čich.

Tattvou této čakry je anúpada - ne všechno je chápáno rozumem a odehrává se mimo prostor a čas. Působí nad všemi smysly, jde již o nadsmyslové vnímání. Označujeme ji barvou bílou. Využíváme mantry ÓM.

Ovlivňuje svou energií funkci celého endokrinního systému a žlázou je hypofýzy nebo podle někoho možná také epifýzy. Ovlivňuje tedy mozek, centrální nervovou soustavu. Zde se setkávají tři hlavní energetické dráhy v našem těle. Pránický obklad, který provádím, tak energetizuje také dutiny v těle, nos, oči, uši a obličej a rozvádí energie dále do těla.  Vyvažuje činnost levé (logické) a pravé (abstraktní) mozkové hemisféry.

Z tohoto místa je ovládána celá bytost. Je to spojení s vesmírnými silami, strážci a propojení s naší intuicí. Odtud vycházení podněty k využití naší duchovní podstaty a její využití k duchovnímu vedení. Právě díky této čakře mohu rozvíjet telepatii, zakoušet astrální cestování či poznávat jemnohmotné dimenze. Můžeme tak získávat nové vhledy a pochopení vesmíru jako celku.

O lektorovi

Martin Ospalík

 

martin-ospalik-reiki-3.png

 

Vaším lektorem bude Martin Ospalík, Velmistr Shambally, Reiki a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Shambally a Reiki mám od roku 2010, předtím jsem se věnoval ještě léčitelství a meditacím.

Díky velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, kterou cestou se vydat a jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil.

Poznání je mou životní cestou. A pomoc druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání.

Vesmír mi vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů už známe. Náhody? Ty neexistují...

Co ode mě získáte ke každému zasvěcení:

  • studijní materiály (E-book)
  • kvalitní zasvěcení na dálku (v ceně je také příprava mistra a vyčištění blokujících energií žáka před zasvěcením)
  • zasvěcení ode mě si můžete zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít, abyste byli spokojení s tím, jak energii vnímáte a dosáhli ideální kvality energie
  • možnost konzultovat Vaše dotazy e-mailem a telefonicky ZDARMA a bez dalších omezení