Vítejte v Shamballe 1024+

Zasvěcení do Šambaly 1024, 2002, 3110, 12D, Kristovy a Buddha Shambally

Anáhata - čtvrtá čakra

Mluvíme o ní také jako o čakře centrální nebo srdeční z toho důvodu, že právě srdce je ústřední orgán našeho těla. Představuje nekonečnou upřímnou lásku. Elementem této čakry je vzduch. Označujeme ji světle modrou barvou, díky barvám třetí čakry se zde mísí také barva žlutá, oranžová i zelená. Smyslovou funkcí je hmat. Zpíváme mantru JAM. Dodává energii nejdůležitějšímu orgánu v těle - našemu srdci a celé oběhové soustavě, dále také horní části zad a kůži, hrudníku, spodní části plic, brzlíku a bludnému nervu (pracuje v krku, hrudníku a břiše). Endokrynní žlázou je brzlík.

Protože je to již zmíněná centrální čakra, ovlivňuje harmonický vývoj všech dalších čaker. Je brána jako střed všeho v nás. Pokud jsme se naučili pracovat s egem, umožňuje nám tato čakra zažívat pocity dosud nepoznané. Všechno je najednou nové. Jsme schopni prožívat nejniternější pocity lásky, klidu, pochopení. A to proto, že se zde rozprostírá oblast veškeré naší pravé podstaty.

Právě odsud pochází opravdové pocity lásky a něhy, radosti ze života (ať je jakýkoliv), absolutní odpuštění, sebepřijetí, ale také pokora, ochota pomoci druhým a soucit (někdo se nabídne s finanční pomocí, někdo třeba jen pošle lásku). Znamená to taky, že umíme dávat, ale umíme i přijímat. Pociťujeme odpoutání od jakékoliv majetnické formy. Jde v podstatě o to umět se oprostit, od všeho a všech, a také neočekávat vůbec nic, prostě jen být láskou, která je všude kolem nás.

Uvnitř naší duše jsou skryty nekonečné možnosti a schopnosti, které můžeme díky rozvoji čtvrté čakry nalézat. Je možné odkrýt léčitelské schopnosti, každý je má. Nejen, že můžeme léčit sami sebe, a to zprvu na fyzické úrovni, abychom se dostali k rozvoji naší duše, ale léčíme i druhé – osobně nebo na dálku – všechno je v nás a v našich myslích. Skrze lásku uvnitř nás se můžeme propojit s druhou osobou na úrovni čtvrté čakry a tímto způsobem předávat vesmírnou energii a prožívat blahodárné.

O lektorovi

Martin Ospalík

 

martin-ospalik-reiki-3.png

 

Vaším lektorem bude Martin Ospalík, Velmistr Shambally, Reiki a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Shambally a Reiki mám od roku 2010, předtím jsem se věnoval ještě léčitelství a meditacím.

Díky velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, kterou cestou se vydat a jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil.

Poznání je mou životní cestou. A pomoc druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání.

Vesmír mi vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů už známe. Náhody? Ty neexistují...

Co ode mě získáte ke každému zasvěcení:

  • studijní materiály (E-book)
  • kvalitní zasvěcení na dálku (v ceně je také příprava mistra a vyčištění blokujících energií žáka před zasvěcením)
  • zasvěcení ode mě si můžete zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít, abyste byli spokojení s tím, jak energii vnímáte a dosáhli ideální kvality energie
  • možnost konzultovat Vaše dotazy e-mailem a telefonicky ZDARMA a bez dalších omezení