Vítejte v Shamballe 1024+

Zasvěcení do Šambaly 1024, 2002, 3110, 12D, Kristovy a Buddha Shambally

Bindu čakra

Povědomí Bindu čakře není příliš rozšířené. Její přiřazovaná k šesté čakře. Bindu čakra je umístěna v zadní části hlavy, kde se tvoří vlasový vír. Nazýváme ji různými jmény - bindu, jak už nám překlad říká "tečka", protože je nepatrně malá; čandra - měsíc, protože údajně tvoří malý srpeček měsíce nebo také „nektar nesmrtelnosti“.

Velice zkušení jogíni, kteří převážnou většinu svého života meditují, údajně vydrží dlouhodobě nejíst a případně ani nepít. Čerpají nekonečnou vitální energii právě z této oblasti a Bindu čakru využívají k propojení s vesmírem.

Tattvou je nektar nesmrtelnosti. Bindu čakra je průhledná, využíváme manty AMRTAM, v překladu Já jsem nesmrtelný. Pomáhá nám udržovat fyzickou, psychickou a duchovní úroveň v rovnováze. Je pravděpodobně hlavní centrálou imunitního systému v našem těle, prýští z ní naše vitalita. Pokud se zaměříme na tuto oblast, může nám pomoci zklidnit nezkrotné myšlenky a různé emoce strachu, napětí, nervozity, apod.

O lektorovi

Martin Ospalík

 

martin-ospalik-reiki-3.png

 

Vaším lektorem bude Martin Ospalík, Velmistr Shambally, Reiki a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Shambally a Reiki mám od roku 2010, předtím jsem se věnoval ještě léčitelství a meditacím.

Díky velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, kterou cestou se vydat a jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil.

Poznání je mou životní cestou. A pomoc druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání.

Vesmír mi vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů už známe. Náhody? Ty neexistují...

Co ode mě získáte ke každému zasvěcení:

  • studijní materiály (E-book)
  • kvalitní zasvěcení na dálku (v ceně je také příprava mistra a vyčištění blokujících energií žáka před zasvěcením)
  • zasvěcení ode mě si můžete zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít, abyste byli spokojení s tím, jak energii vnímáte a dosáhli ideální kvality energie
  • možnost konzultovat Vaše dotazy e-mailem a telefonicky ZDARMA a bez dalších omezení