Shamballa [Šambala] » Bindu čakra

Bindu čakra

Povědomí o Bindu čakře není příliš rozšířené. Její přiřazovaná k šesté čakře (např. v knize Skryté síly v člověku od P. Mahéšváránandy). Bindu čakra je umístěna v zadní části hlavy, kde se tvoří vlasový vír. Nazýváme ji různými jmény - bindu, jak už nám překlad říká "tečka", protože je nepatrně malá; čandra - měsíc, protože údajně tvoří malý srpeček měsíce nebo také „nektar nesmrtelnosti“

Velice zkušení jogíni, kteří převážnou většinu svého života meditují, údajně vydrží dlouhodobě nejíst a případně ani nepít. Čerpají nekonečnou vitální energii právě z této oblasti a Bindu čakru využívají k propojení s vesmírem.

Tattvou je nektar nesmrtelnosti. Bindu čakra je průhledná, využíváme manty AMRTAM, v překladu Já jsem nesmrtelný. Pomáhá nám udržovat fyzickou, psychickou a duchovní úroveň v rovnováze. Je pravděpodobně hlavní centrálou imunitního systému v našem těle, prýští z ní naše vitalita. Pokud se zaměříme na tuto oblast, může nám pomoci zklidnit nezkrotné myšlenky a různé emoce strachu, napětí, nervozity, apod.

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay