Vítejte v Shamballe 1024+

Zasvěcení do Šambaly 1024, 2002, 3110, 12D, Kristovy a Buddha Shambally

Manipúra - třetí čakra

Solární čakru nalezneme v oblasti břicha. Říkáme ji také proto čakra solar-plexu. Ze sanskrtského překladu nám vzniká nádherný překlad „město drahokamů“. Přiřazujeme jí element oheň, smyslovou funkcí je zrak. Používáme pro ni barvu žlutou až zlatožlutou, s oranžovým či zeleným nádechem a opakujeme mantru RAM. Zde se setkávají tři hlavní nádís - šušumna, ida a pingala. Je spojena s funkcí, jater, žlučníku, žaludku, slinivky, sleziny, dvanácterníku. Přiřazujeme k ní energeticky dutinu břišní, spodní část zad a vegetativní nervový systém. Žlázou je slinivka břišní.

Manipúra vyjadřuje, jací jsme (naše osobnost), jak nás vnímá okolí, zda jsme silné a společenské osobnosti plné světla a třeba i přesto je v nás schované nižší sebevědomí, které však navenek není znatelné, nebo s námi mávají různé chmury a pohroušené nálady a vnímáme těžkosti života - to pokud nemáme pod kontrolou druhou čakru a naše negativní vlastnosti. V manipúře se pak může vše měnit na lásku, sebevědomé vystupování, radost ze života, zažívání štěstí.

Vzadu, kdesi za hrudní kostí, je schováno naše vnitřní Já, naše vnitřní dítě. Je to místo, kde najdeme odpovědi na všechny otázky, pokud se dokážeme koncentrovat a časem i delší dobu meditovat. Hlubší a častější meditace prospívá stavu bytí s vnitřním Já. Je to naše podvědomí, kterému lze postupem nabraných zkušeností neochvějně naslouchat. Když slyšíme, udělej toto, je to správné, promlouvá k nám naše podvědomí. U těch, kteří však nemají zpracované ego, nebo alespoň nepoznají, kdy si s nimi ego zahrává a chce být také vyslyšeno, může být pak orientace nesnadná, a v domnění, že uposlechli podvědomí, jen splnili přání ega.

Připoutání, neúspěch, nečinnost, odpor. Vše lze odbourat, pokud pokoříme alespoň z části ego. Nejlepší je být v roli pozorovatele, když vidím, co se mnou ego dělá, k čemu mě nutí. Dávám tím volný průchod lásce. Je důležité, aby naše vůle byla silná a vztek byl nahrazen smíchem, strachy láskou, připoutání svobodou, rozrušení klidem. Podvědomí nám umožní změnit tyto věci, pokud s ním spolupracujeme. Možná občas postačí poslat vnitřní úsměv, aby bylo celému tělu příjemně.

O lektorovi

Martin Ospalík

 

martin-ospalik-reiki-3.png

 

Vaším lektorem bude Martin Ospalík, Velmistr Shambally, Reiki a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Shambally a Reiki mám od roku 2010, předtím jsem se věnoval ještě léčitelství a meditacím.

Díky velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, kterou cestou se vydat a jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil.

Poznání je mou životní cestou. A pomoc druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání.

Vesmír mi vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů už známe. Náhody? Ty neexistují...

Co ode mě získáte ke každému zasvěcení:

  • studijní materiály (E-book)
  • kvalitní zasvěcení na dálku (v ceně je také příprava mistra a vyčištění blokujících energií žáka před zasvěcením)
  • zasvěcení ode mě si můžete zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít, abyste byli spokojení s tím, jak energii vnímáte a dosáhli ideální kvality energie
  • možnost konzultovat Vaše dotazy e-mailem a telefonicky ZDARMA a bez dalších omezení