Vítejte v Shamballe 1024+

Zasvěcení do Šambaly 1024, 2002, 3110, 12D, Kristovy a Buddha Shambally

Svádhišthána - druhá čakra

Této čakře se říká sakrální nebo také křížová. Je umístěna těsně nad stydkou kostí, v oblasti podbřišku. Z důvodu její funkce jí také nazýváme sexuální čakrou. Přiřazujeme jí element vody. Označujeme tuto čakru barvou oranžovou. Její smyslovou funkcí je chuť. Pomáhá nám vibrace mantry VAM. Čakra je z části spojena s funkcí nadledvinek, energetizuje pohlavní orgány. Dále údajně také ovlivňuje svalovou soustavu a kůži, vylučovací soustavu, činnost sleziny, močový měchýř, slinivku, ledviny. Nakládá s tekutinami v celém těle a posiluje imunitu. Hormonálním centrem jsou žlázy nadledvinky.

Pokud potkám člověka s nezpracovanou druhou čakrou, můžu to poznat díky  projevům určitých negativních vlastností jako je například žárlivost, nesamostatnost, ulpívání, arogance, pýcha, zloba nebo také lenost. Jakákoliv disharmonie se pak podle mě může odrážet v citovém strádání, potlačení sexuality, pocitu nesamostatnosti a závislosti na druhých lidech. Druhá čakra je blízce propojena s první čakrou a proto se jejich funkce společně projevuje například na plodnosti žen a jejich menstruačních cyklech.

Právě tato čakra byla dlouhá léta považována za sídlo kundalini šakti, ale v dnešní době přijímáme, že vyvěrá z kořenové čakry a svádhištnáha je sídlem všeho našeho počínání v tomto životě od jeho zrodu. Ukládáme si zde všechny prožitky, je tedy místem podvědomí, ale také naší tvořivosti, představivosti, sexuální energie, mezilidských vztahů a emocí. Tím jak stoupá hadí síla do oblasti této čakry, rozvíjí se naše potřeba emoční stability, pocitu uspokojení všech tužeb, ale také další schopnosti, především umělecké, například psaní, kreslení, tanec, zpěv, apod. Jedním z důležitých projevů tvořivosti jsou i naše změny, ať už životní (rozhodnutí změnit po letech práci na takovou, která mě skutečně naplňuje) nebo jen vybočení ze stereotypu (chci změnit odívání, vizáž, denní náplň).

O lektorovi

Martin Ospalík

 

martin-ospalik-reiki-3.png

 

Vaším lektorem bude Martin Ospalík, Velmistr Shambally, Reiki a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Shambally a Reiki mám od roku 2010, předtím jsem se věnoval ještě léčitelství a meditacím.

Díky velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, kterou cestou se vydat a jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil.

Poznání je mou životní cestou. A pomoc druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání.

Vesmír mi vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů už známe. Náhody? Ty neexistují...

Co ode mě získáte ke každému zasvěcení:

  • studijní materiály (E-book)
  • kvalitní zasvěcení na dálku (v ceně je také příprava mistra a vyčištění blokujících energií žáka před zasvěcením)
  • zasvěcení ode mě si můžete zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít, abyste byli spokojení s tím, jak energii vnímáte a dosáhli ideální kvality energie
  • možnost konzultovat Vaše dotazy e-mailem a telefonicky ZDARMA a bez dalších omezení