Vítejte v Shamballe 1024+

Zasvěcení do Šambaly 1024, 2002, 3110, 12D, Kristovy a Buddha Shambally

Višuddhi - pátá čakra

Říkáme jí krční čakra, protože je umístěna v oblasti krku nebo také čakra komunikační, protože se váže ke schopnosti vyjadřovat se. Elementem páté čakry je éter. Je znázorňována fialovou barvou. Jejím smyslovým orgánem je sluch. Používáme mantru HAM. Energeticky je spojena s funkcí horní části plic a průdušek, jícnu, hltanu, hrtanu, krku, štítné žlázy, zubů, dolní čelisti a úst, uší, příštítných tělísek (pro rozvoj kostí). Velice příznivě svou energií ovlivňuje hlasivky a dýchací ústrojí.

Z překladu víme, že jde o centrum, které pomáhá tělo očišťovat od hromadících se jedů. Hormonálním centrem je štítná žláza.Je sídlem našich vyjadřovacích schopností, způsobu, stylu a úrovně komunikace s ostatními, našich nasbíraných znalostí a dovedností.

Spatřuju, že člověk by měl být upřímný především sám k sobě, spatřovat své chyby ve svém nitru, přijmout, že vše si způsobuju sama, chtít je neopakovat, znát pravdu a také jí říkat. Do jaké míry je však únosná nebo vhodná, to každý umí rozpoznat časem, právě tehdy, když jí opravdu naslouchá a pravdou se sám stává. Znamená to, že chci projevit své silné stránky, chci však nechat projevit i druhé. Tvoříme si svět, ve kterém žijeme, a právě tady se naše tvořivost projeví nejvíce. Toužíme po meditacích a duchovním životě.

Je také mezičlánkem nižších a vyšších čaker. Harmonický rozvoj této oblasti pomáhá nabírat moudrost, inspiraci a hluboké duchovní prohlubování. Od této oblasti nahoru se navozuje spojení s duchovním světem. Navázáním přes pátou čakru můžeme získávat, přijímat a dále poskytovat informace – vždy rozličné. Způsobů je spousta, ale často jsou ve formě vizí, obrazů, výkladu karet, můžeme je malovat či psát pomocí automatického psaní. Nebo je můžeme jen tak poslouchat.

O lektorovi

Martin Ospalík

 

martin-ospalik-reiki-3.png

 

Vaším lektorem bude Martin Ospalík, Velmistr Shambally, Reiki a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Shambally a Reiki mám od roku 2010, předtím jsem se věnoval ještě léčitelství a meditacím.

Díky velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, kterou cestou se vydat a jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil.

Poznání je mou životní cestou. A pomoc druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání.

Vesmír mi vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů už známe. Náhody? Ty neexistují...

Co ode mě získáte ke každému zasvěcení:

  • studijní materiály (E-book)
  • kvalitní zasvěcení na dálku (v ceně je také příprava mistra a vyčištění blokujících energií žáka před zasvěcením)
  • zasvěcení ode mě si můžete zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít, abyste byli spokojení s tím, jak energii vnímáte a dosáhli ideální kvality energie
  • možnost konzultovat Vaše dotazy e-mailem a telefonicky ZDARMA a bez dalších omezení