Shamballa [Šambala] » Co se děje při zasvěcení?

Co se děje při zasvěcení do Shambally?

Při zasvěcení dochází k ideálnímu napojení na Shamballu a k celkové harmonizaci našeho těla, našich čaker, meridiánů a jemnohmnotných těl. Dochází také k rozpouštění různých bloků, pročištění naší minulosti (karmy) a pochopení různých souvislostí. S tím souvisí navýšení našich vibrací - navracíme se ke své podstatě a přizpůsobujeme se této energii, abychom s ní mohli efektivně pracovat.

To přináší mnoho pozitivních změn do našich životů jako např.: zlepšení zdraví, větší množství energie, lepší intuici, hluboký vnitřní klid, stavy bez myšlenek, větší vnímavost, rozvoj různých schopností apod.. Tento proces je vždy individuální a pro každého probíhá ideálně.

Následně dochází k tzv. očistnému procesu, při kterém je nastartována detoxikace těla a při kterém z našeho života postupně odchází vše, co už nepotřebujeme. Průběh samotného zasvěcení je popsán na této stránce.

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Shamballa nebo Deeksha? (Jana Kučerová, 30.10.2014 16:23:32) Odpovědět

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, jaký je rozdíl mezi Shamballou nebo Deekshou? V jakém pořadí případně doporučujete tyto kurzy dělat?

  Děkuji za odpověď

  Jana K.

 2. RE: Shamballa nebo Deeksha? (Izmael, 30.10.2014 16:37:19) Odpovědět

  To záleží čistě na vás, která energie vás více přitahuje - dejte na svou intuici. Zásadní rozdíl bych viděl v tom, že Shamballa (u nás) je praktický nástroj pro osobní rozvoj, bez nějaké konkrétní filozofie, náboženství a pohledu na svět. S Deekshou už je to trochu jiné, ale samozřejmě záleží na tom, kdo a s jakými informacemi ji předává... Obě jsou úžasné!

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay