Shamballa [Šambala] » Intuitivní andělské poselství

Intuitivní andělské poselství - písmo/terapie

Channelling je o příjímání informací přes Vyšší Já, informace přichází formou volného projevu. Jedná se o rady a doporučení pro lidi, kteří o ně projeví zájem. V intuitivním písmu se objeví přesně to, co se objevit má, často je zbytečné mít jakékoliv konkrétní otázky. Někdy dojde k pochopení souvislostí až za delší dobu, někdy člověk pochopí hned. Písmo je obvykle ve verších na dvou až pěti papírech formátu A4.

V písmu se mohou zrcadlit vaše nevyřešené problémy. To znamená, že ať v poselství stojí cokoliv, co se vám nelíbí, dá se to změnit tím, že si tuto skutečnost uvědomíte, prožijete a zvolíte novou variantu, dáte nový směr svému životu. Cokoliv, co si myslíte, že je dané nebo čeho se obáváte, že by se snad mohlo stát, můžete vy sami změnit. Mnohdy stačí udělat první krok.

Pokud chcete pomoci s určitým problémem, rozhodnutím, které právě řešíte nebo které vyvstane z písma, přijďte na kvantové andělské léčení/terapii s průvodci, to vám může pomoci odhodit to, co stojí v cestě vašemu štěstí. Napište mi e-mail na info@sunray.cz

Intuitivní andělské písmo stojí 500 Kč, uvedenou částku pošlete prosím na účet č. 670100 - 2208223624 / 6210 (mBank) a do poznámky uveďte své jméno - napíšu vám jej zpravidla do 3 týdnů (do poznámky uveďte své jméno).

Pokud chcete přijít na intuitivní andělskou terapii, hodinové setkání stojí 600Kč.

S láskou, KaLi Ra
www.sunray.cz

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Automatické písmo (Gabča, 3.11.2014 9:28:41) Odpovědět

    Děkuju Vám moc!! Ani nevíte, jakou jste mi udělali radost!! Dali jste mi naději!!! Děkuju Vám tisíckrát!! Penízky pošlu.. Avšak hodnota tohoto psaní je mnohem větší.. vzkažte to prosím přítelkyni. Ať Vám to vesmír vrátí v hojné míře. Děkuju - za sebe, za kocourka, za moji rodinu. Děkuju za Dar, že jsem "náhodou" našla vaše stránky na internetu, dokonce jste kousek ode mě (já bydlím ve Vsetíně) :-)

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay