Shamballa [Šambala] » Jak to funguje?

Shamballa - jak to funguje?

Při práci se Shamballou využíváme nevyčerpatelný zdroj energie - tato energie přes nás pouze prochází. Pokud tuto energii směrujeme svým záměrem někam dál (posíláme ji někomu), tak se stáváme „transformátorem“ této energie. Je to proto, aby se energie přizpůsobila „na míru“ konkrétnímu člověku, aby pro něj nebyla příliš silná nebo naopak slabá - celý tento proces probíhá automaticky.

Nepracujeme se svou vlastní bio-energií, proto se nemůžeme vyčerpat ani na sebe nic přetáhnout. Energie proudí ze zdroje nejprve do nás a následně až k příjemci = při práci se Shamballou uzdravujeme a transformujeme také sebe. Dalo by se říct, že čím lépe na tom sami jsme, tím kvalitněji jsme schopni předávat energii dál.

Je vhodné uvědomit si, že jsme pouze prostředníky mezi Shamballou a příjemcem energie, že neléčíme přímo my, ale energie samotná. Můžeme mít také záměr, aby energie proudila přímo ze zdroje k příjemci, aniž by protékala skrze nás.

Práce se Shamballou probíhá vždy ideálním způsobem - nedá se na tom nic zkazit. Shamballa má vlastní inteligenci, sama si najde místo, které potřebuje uzdravit. Stačí pouze náš záměr chtít Shamballu použít a následně nechat energii volně proudit. To je velice jednoduché a zvládne to úplně každý.

Další velkou výhodou je to, že nemusíte mít žádné zkušenosti v této oblasti - není nutné znát čakry, meridiány, umístění jednotlivých orgánů apod.. Není nutné vnímat energie ani auru. Stejně tak nemusíte znát příčiny svých problémů, stačí vaše rozhodnutí vyřešit je a vše ostatní ponechat na Shamballe.

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Vyjádření a poděkování k Shamballe (Pavel Koplík, 29.8.2015 14:06:16) Odpovědět

  Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřil své podkěování paní Rajs a panu Hodˇákovi za
  zasvěcení do Shambally 1. - 4. stupně a
  paní Kateřině Rajs za Ideální zasvěcení do
  Shambally. Jsem moc rád, že toto mohu uplatnˇ
  nˇovat v každodenním životě ia při svém zdarví.
  Díky Vám, Vemsír je nám nápomocen.
  Pavel Koplík z Přerova.

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay