Shamballa [Šambala] » Seminář pro rozvinutí vnímání energie a intuice

Jednodenní seminář pro rozvinutí vnímání energie a intuice

Seminář Vás provede skrytými zákoutími vašeho mozku a otevře ve Vás potenciál k vnímání jemnohmotných energií. Skrze volbu, že vše je možné, budeme posouvat zaběhnuté hranice na život bez hranic, život hry, kde vše je možné tvořit pro šťastný, spokojený, zdravý, bohatý, naplněný život v hojnosti, dle každého představ. 

Smyslem je uvolnit se a dovolit si vstoupit do tvořivého pole kvantových možností, kde můžete zažít okamžité změny, zlepšení a splněná přání ihned. Můžete zažít také stav přítomného okamžiku, spokojenosti. Je však jen na vás a na na vašich následných krocích, zda a jak si tento stav budete hýčkat, pečovat o něj a udržovat ho, nebo si vyberete sklouznout do starých zajetých kolejí, protože vám po nějaký čas ještě mohou být nápomocné v dalším uvědomění a postupné cestě ke štěstí. Vše je v pořádku. 

"Akceptujme tempo každého jednotlivce. A važme si, pokud bychom mohli být svým činem či slovem nápomocni byť jedinému člověku na světě. A nezapomínejme - tím, že měníme sebe, měníce svět kolem nás. Čím více nás je a bude, tím více šťastných lidí na planetě. To je mé poslání, i můj vzkaz vám."

Náplň semináře:

Provádění relaxačních a vizualizačních technik
Meditace
Práce se záměrem, myšlenkou a energií aneb plnění přání
Pohled na vesmír a život jako neomezené pole možností, ze kterého vybíráme
Cvičení pro prohloubení vnímání energie
Intuitivní kresba (kresba čaker a energetických míst v těle)
Vlastní odblokování intuitivního vnímání a posunutí vlastních hranic
Práce s energií ve dvojicích
Čištění čaker
Skupinová očistná hojivá meditace na závěr

Časové rozmezí: 10.00 - 18.00 hod. (Pokud máte zájem o zasvěcení do prvního či dalšího stupně Shambally, pak je schůzka v 9.00 hod.)

Potřebné pomůcky: pastelky (náhradní k vypůjčení na místě), deku, pohodlné oblečení.
Cena: 950Kč (platba předem na účet nebo v hotovosti na místě, při platbě v hotovosti je nutné zaslat 20% zálohu na účet).

Pozn.: Pokud máte již zasvěcení do Shambally či Reiki, certifikát jako potvrzení s sebou, případně oskenovat předem mailem. Pokud přicházíte do styku se Shamballou u mě poprvé, je možné si zakoupit manuály k práci s energetickým systémem 1024 buďto přímo na místě nebo předem v pdf podobě.

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay