Shamballa [Šambala] » Meditace na hojnost

Meditace na hojnost a bohatství (na dálku)

Tato meditace se Shamballou je zaměřena na podporu našeho proudu hojnosti. Shamballa odstraňuje staré překážky a bloky, které nás mohou omezovat - pomáhá nám pochopit doposud nepochopené životní situace. Dochází k podpoře a naladění vašeho vnitřního zdroje se zdrojem Universa, v němž je nekonečná podpora, láska a jistota, že vaše kroky a rozhodnutí pro proud hojnosti, jsou správné.

Nemusíte je znát, nemusíte vědět, co se stane. Stačí jen vědět a souhlasit s tím, že vše, co Vesmír dělá, je v pořádku. Přijměte, co se vám nabízí, s láskou a vděčností poproste a poděkujte, protože vše, co je zde pro vás, stejně tak jako pro kohokoliv jiného na světě, je již na cestě k vám. Důvěřujte, že vše, co dostanete, je to, co vás naplňuje radostí a štěstím. Věřte, že Vesmír ví a vidí dále, než vy jako člověk, co vás činí ještě šťastnějšími a radostnějšími a vše vám to posílá.

Je to čistá radost, láska, souhra a harmonie. Vaše ochota spolehnout se na Vesmír způsobuje to, že dostáváte stále větší a větší důkazy o tom, jak k vám proudí hojnost a bezpodmínečná láska. Celý Vesmír je o vibracích - jste vysokovibrační bytosti, stvořené ze světla a lásky. Vše k vám proudí ve větší a hojnější míře. Neustále ve svém životě dostáváte důkazy, že Vesmír je láskyplný, přátelský, přející a dávající.

Termíny meditací:

ve středu 17.6.2015 od 21 hod.
ve středu 1.7.2015 od 21 hod.

Přihlášení na meditaci

Shamballa bude přítomná u všech, kteří se zúčastní této meditace - přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu přihlásit se můžete po přidání Vašeho e-mailu v sekci Novinky e-mailem (následněuveďte prosím své jméno a termín meditace) nebo v naší skupině Shamballa na Facebooku.

Meditace se Shamballou jsou zdarma, aby byly dostupné pro všechny, přesto mají svou hodnotu - "DAR za DAR", aneb cenu si určujete sami podle hodnoty, kterou vám přinášíme. Doporučená cena je 100 - 330 Kč.

Číslo bankovního účtu: 1268157038 / 3030. Do poznámky k platbě zadejte prosím "meditace".

Jak bude meditace probíhat? Co mám dělat?

Udělejte si pohodlí - můžete sedět nebo ležet, uvolněte se např. soustředěním na svůj dech a od 21 hod. nechte proudit energii. Shamballa má vlastní inteligenci a automaticky se zaměří přesně na to, co je potřeba vyřešit. V průběhu meditace si představujte to, co si přejete a prožívejte u toho příjemné pocity, jako byste to už měli - tím podpoříte realizaci svého přání.

Jak dlouho to bude trvat? Někdo energii vnímá 15 min., někdo třeba hodinu...
Po meditaci vám budeme vděční za sdílení vašich prožitků přes níže uvedený formulář.

Dar za dar - další možnosti

Svůj dar můžete poslat i přes platební kartu - slouží k tomu položka "individuální platba" v našem e-shopu. Pro platby ze zahraničí použijte prosím SEPA platbu v EUR, děkuji. 

Vaše prožitky a zkušenosti

Zde se můžete podělit o svou zkušenost s meditací na hojnost, úspěch a bohatství:

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Zážitek při meditaci shamballa na hojnost a bohatství 11.3.2015 (Eva Farová, 11.3.2015 22:30:12) Odpovědět

  Dobrý večer všem, musím vyjádřit obrovskou vděčnost za to, že jsem se mohla zůčastnit této úžasné meditace! Lehla jsem si pohodlně do postele, a navíc jsem si ještě pustila krásnou uklidňující meditační hudbu. Přesně ve 21 hodin jsem začala pociťovat velmi zvláštní a příjemné mravenčení v celém těle. Jako kdyby mnou protékal proud nejčistší nebeské energie. Zvedla jsem rozevřené paže s otevřenými dlaněmi a cítila jsem, že se tím ještě zesílil průtok této léčivé energie Shamballa. Přitom jsem si vizualizovala a prociťovala všechno v mém životě, čeho bych chtěla prostřednictvím této úžasné meditace dosáhnout.
  Bylo to velmi uklidňijící a povznášející!!
  Děkuji za tento velký zážitek :-)))

 2. Můj prožitek při meditaci za úspěch,,hojnost a bohatství. (Pavel Koplík, 15.2.2015 17:43:50) Odpovědět

  Dobrý den Vám přeji. Rád bych se podělil
  s Vámi o mém zážitku a prožitku dne 11.02.
  2015 při meditaci. Již okolo 20.00 hodiny
  jsem se začal připravovat, doma jsem byl
  sám, takže klid. Lehl jsem si v ložnici do po-
  stele, četl si a okolo 21.00 hodiny jsem začal
  pocitˇovat teplo v okolí mého břicha. Musím
  již držet dietu, abych nepřibíal na váze. Snažil
  jsem se rozevřít dlaně na rukou jako při zasvě-
  cování. Prvá byla rozevřená a dlanˇ ruky levé
  se mi zavírala v pěst. Nevímv sobotu jsem
  toto na čtyřhodinovém cvičení Tai chi s paní
  instruktorkou rozcvičil. Zdravím Vás, Pavel
  Koplík z Přerova.

 3. úplňková meditace (Dana, 11.12.2014 16:18:08) Odpovědět

  Dobrý den,
  poprvé jsem využila možnosti přihlásit se na úplňkovou meditaci.Neprožívala jsem to nijak silně,ale do dlaní jsem cítila chladnější jakoby proud něčeho,jako závan vánku.Takto mi probíhá i zasvěcení.4ekám stále že to bude citlivější,ale zatím ne.Přesto si zase nějakou meditaci ráda zopakuji. Děkuji

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay