Shamballa [Šambala] » Články » Myšlenky uzdravují

Myšlenky uzdravují

Je to již osm let, co jsem poznala, jak energie dokáže léčit a začala koketovat s myšlenkou léčit lidi. Později jsem způsoby léčení tříbila v diamant. Objevila jsem kouzlo realizace skrze multidimenzionální energii Shamballu. Ra-Sheeba a Deeksha mě jen dovedly dále k sobě a prohloubily to, co bylo ve mně. Prošla jsem lektorským kurzem regresních terapií a metody RUŠ a díky tomu pracuji s energií efektivněji. Začaly se mi velice rychle plnit sny a zhmotňovat přání. Uviděla jsem to - pochopila jsem, že co bylo dříve v mých očích nemožné, je nyní možné. Už jsem na nic nečekala. Léta a měsíce úsilí, jako kdysi, byla pryč. Začala jsem žít v přitomnosti, vychutnávat si cestu a každý okamžik. Postupně, když jsem se učila realizovat, se vše zrychlovalo. A o tom bych vám chtěla dnes napsat.​​

Nejde o způsob, jakým to děláte. Lidé se mě často ptají "JAK", ale popravdě, ti co už mě znají, ví, že má odpověď je obvykle "NEVÍM". Není to proto, že bych nechtěla poskytnout know-how, protože to skrze manuály, setkání a kurzy, poskytuji já i Izmael, každý po svém. Je to tak proto, že informace, které přicházejí, sděluji a pokud je odpověď, kterou čekáte ode mně, na vás, tak vám dávám jejím nezodpovězením jen prostor, abyste našli odvahu v sobě - odvahu zeptat se sami sebe.​​ A proto jsem při svém bujném tvoření vytvořila systém 4 bloků - Užívot, který pomáhá uvést člověka na jeho přímou cestu štěstím - vytvořením si vhodné sebehodnoty, zodpovědnosti za život a za to, aby každý dělal srdcem to, co dělá, a aby jeho vlastní Já rezonovalo s "tady a teď".

To díky tomu, že jsem měla sen. Ten sen se začal velice rychle tříbit, formovat a nakonec dít. Mám bohaté zkušenosti s realizací a přesto se neustále učím a rozvíjím.Dnes jsem se dívala na krátký úsek motivačního videa a měla jsem silný problesk do okna své duše. V tom znělo zevnitř pořád dokola - "Podívej se na svůj nejhorší strach. Podívej se na svůj nejhorší strach. Podívej...". A uviděla jsem. Slyšela jsem. Věděla jsem, co to je. Párkrát jsem si ho zopakovala nahlas tak, jak mi zněl v uších a bylo to velice velice silné uvědomění.

Je to návod, jak žít šťastně sami za sebe - jak udělat první krůček - naučte se hovořit sami se sebou. Velmi příjemné mohou být na vaší cestě směrovky: Koukněte, co vám říkají lidé kolem vás. Co slyšíte? Je třeba si z toho ještě něco vzít? Mohou urychlit váš sen? Neříkají vám něco, co by mohlo urychlit vaše přání? Nebo - neříkají vám právě to, co když odhodíte, pustíte, rozpustíte, necháte odplynout, odejít (sami si vyberte, jak se to stane) tak se vám vaše přání rychle zhmotní i na fyzické úrovni?

Právě se mi to stalo. Právě teď. Myšlenka z rána byla zaseta a začíná se dít. Díky průchodnosti cesty. Ale tak, jak se to splnilo, jsem na to ráno skutečně nemyslela. Děkuji, takhle jsem za to šťastná. A jak to máte vy?

Kateřina Lívia Rajs

www.shamballa-1024.cz
www.sunray.cz

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay