Shamballa [Šambala] » Články » Náš život - žijeme jej konečně tak, jak chceme MY SAMI

Náš život

Žijeme jej konečně tak, jak chceme MY SAMI, plníme si sny.

Plňme si své sny. Proč vidíme okolo sebe lidi, kteří říkají: „Splnil se mi můj sen.“ nebo : „Toužila jsem vždycky mít takový dům, takovou práci, takhle podnikat, hodně cestovat… a najednou, ani nevím jak, se to všechno stalo skutečností.“ To, co nás dělá živými, jsou změny - naše vlastní nebo ty kolem nás. Zkuste si teď říct „Já jsem" - je to úžasná věc k uvědomění si, kým ve skutečnosti jste. Poví vám něco více o vás. Ty první myšlenky, které vás napadnou, jsou uvnitř vás.

A teď: Líbí se vám to, co vás napadlo? Pokud ano, výborně. Pokud ne, žijte už konečně to, kým ve skutečnosti jste. Žijte pravdu, žijte sami sebe - spojte energii změn se stavem „Já jsem“. Vaše sny se začnou uskutečňovat mnohem rychleji. Soustředěnou myslí a energií podpoříte svůj potenciál, začínáte tím vědomě tvořit svou novou realitu. Pečlivě si vybírejte, co skutečně chcete a myslete u toho pozitivně, vysílejte pozitivní energii. Jaké to je, když už to máte, když už žijete, co chcete? Jaké příjemné pocity máte?

Můžete si řídit tyto změny podle svého. Tak to udělejte. Sledujte vesmír, život, přítomnost a jak se vaše sny začínají realizovat, jak začínají ožívat. U někoho se neochvějně zboří celý domeček stvořený z nesmyslných představ, minulých vzorců a starých nefungujících přesvědčení. Někdo jen může pozorovat ony normálně nepovšimnuté chvilky, které vibrují na jiných hladinách energií, než běžně. Najednou vnímáte, že se něco děje - očekáváte to s naprostou důvěrou a pravdou v sobě.

Ke změnám vás můžou vybízet buďto staré vzorce, aby jste ve svém životě ožili a začali tvořit jinak, než doposud nebo lidé, zvířata, přírodní vlivy, konstelační situace apod. Vypadá to, jako by vás nutili ke změně, ale pravdou je, že smyslem je vaše štěstí. Pustíte tak něco, co už nepotřebujete. Rozhodně to ale není potřeba k tomu, abyste měli, co chcete. Můžete si uvědomit, co chcete a co naopak nechcete u druhých a skrze ně vést svá uvědomění. Uvědomění, že a jak chcete říkat životu ANO.

„Pokud setrváme v nicnedělání, nemůžeme nic dokázat.“ Pro někoho je to jistě pravda. A vy to máte jak? Vibračně se dostaňte do důvěry, jistoty a lásky. Dostaňte pro svůj život tu největší hojnost. Začněte sami u sebe a dopřejte si hojnost pozitivních pocitů: radosti, lásky, důvěry, jistoty atd. Tím si umožníte prostoupit svůj život světlem, dostat se do jiných vibrací a také se spojit se svými sny. Pomůžete tak dostát svých tužeb. Čím více prožíváte svůj život ve stavu spokojenosti, tím spokojenější jste se svými sny.

Dostaňte do sebe, ke své mysli, ty ideální myšlenky tak, ať vám jsou 100% pravdou a oporou. Nechte svou mysl a intuici, ať vám pomohou s touto odpovědí. Pro každého to může být naprosto rozdílná věta. Vaše myšlenka udělá váš sen realitou. Nezapomínejte, že každý sen je stejný, jenom jeden se může zdát být velký a jiný zase malý, ale není to pravda. Tak tomu nevěřte. Všechny sny jsou si rovny a jsou stejně dosažitelné. Myslete a jednejte čistě. Vesmír se řídí heslem pro všechny stejným: Přej si a bude ti dáno. Jakými pravidly se řídí váš vesmír? Čemu důvěřujete? Držíte se svého snu? Proč ano? Proč ne? Právě teď je ta nejlepší doba jich dosáhnout - nikdy nemůže být lepší - právě teď a tady.

Kateřina Lívia Rajs

www.shamballa-1024.cz
www.sunray.cz

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay