Shamballa [Šambala] » Články » Normálně se toho můžete zbavit...

Normálně se toho můžete zbavit...

Poslouchala jsem pár videí - lidé žijí 30, 40, 50 let něco, čemu propadli. Ať je to nemoc, nedostatek sebevědomí, nedostatek energie, apod. Lidi mají navíc ještě další strachy, kvůli kterým nevěří, že problém sám může úplně zmizet. Nastavuji vám zrcadlo a ukazuji, že jen strachy a nereálné věci stojí v cestě k vašemu štěstí, ať je tím štěstím cokoliv.

Pak se dostáváme k problému samotnému a ten pozbývá po správném rozklíčování vážnosti, žijete pak opravdově a se zaseknutými postoji z dětství nebo z jakékoliv doby. Ať jste zažili cokoliv, je tady jednoduchá cesta jak žít dále jinak. Ukazuji lidem rozdílnou, vyšší kvalitu života, kterou mohou žít a ještě se na ni neodvážili sáhnout. Důležité je, nejen si na ni sáhnout, protože pak pozbývá smyslu a jde jen o krátkodobé naplnění potřeby.

My se spolu budeme zabývat životem po novu opravdově. Rozklíčujeme totiž, co skutečně chcete žít. Je v tom ohromná síla. Vaše síla, která tvoří ty obrovské změny ve vás. Někdo chce to a někdo ono. Každý však může dosáhnout svého, projevit svou jedinečnost a žít ji sám za sebe v harmonii s ostatními. Neutíkejte před věcmi, lidmi, životními situacemi. Utíkáte jen sami před sebou. Je to snadné, věřte si.

Kateřina Lívia Rajs

www.shamballa-1024.cz
www.sunray.cz

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay