Shamballa [Šambala] » Ohlasy na zasvěcení

Ohlasy klientů - zasvěcení do Shambally

Na této stránce se můžete podělit o průběh svého zasvěcení do Shambally:

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. 1+2 (Jaroslava, 27.4.2015 7:29:45) Odpovědět

  Děkuji za zasvěcení, děkuji vesmírné energii Shamballa. Zasvěcení proběhlo asi ideálním způsobem. Přiznám se, že jsem čekala různé věci, hlavně mravenčení, vlny tepla apod. Nedělo se však nic, necítila jsem nic. Dnes mám však pocit vyrovnanosti, uklidnění, spokojenosti, na svět se usmívám, jako bych byla uvnitř těla čistá. Pracuji již nějakou dobu s Reiki, při přikládání rukou cítím mravenčení v dlaních. Léčím jen sebe a manžela.

 2. Ideální zasvěcení (Martina, 13.12.2014 11:49:06) Odpovědět

  Zasvěcení bylo velmi příjemné, cítila jsem v dlaních cca 20 min. neskutečně silnou energii. Včera mě celý den poměrně hodně bolela hlava a vynořují se potlačené emoce (výbuchy vzteku). Je to nepříjemné, pro mne nezvyklé - jsem velmi mírumilovný a klidný člověk. Snad to pomine.... Celkově jsem od doby, kdy pracuji se Shamballou, troufnu si říct, ve větší rovnováze. Již nezažívám výkyvy nálady jako dřív, proto mne tyto teď vyhřezlé emocionální návaly trochu překvapily. Snažím se s tím pracovat, ale asi to prostě jen musí ven... Moc Vám děkuji a přeji pěkný den :-)

 3. 1. a 2. stupeň (Eva, 11.12.2014 12:24:38) Odpovědět

  Příjměte prosím mé upřímné poděkování za zasvěcení :) cítím se šťastně :) mám v sobě spoustu nádherné energie, se kterou se chci naučit pracovat..... zasvěcení probíhalo dost silně.... protože vím, že mé karmické zatížení je velké... čekala jsem, co bude a bylo:) .... černobílé, spíš šedé obrazy a postavy, spousta šedých vysokých staveb hradů, otevírání dveří skřety, černé postavy nebyly útočné jen byly neustále se mnou, jako bych byla pod dohledem... přála jsem si vidět vyšší bytosti, ale nebylo mi přáno :) přitom jsem cítila silný přival energie, víte jak? viděla jsem, jak do mě proudí hlavou červené vzorečky, jeden za druhým, vypadalo to jako proud nebo svazek vlasových červených vzorečků a znaků.... mám pocit, jako by do mě vstoupila nanotechnologie, která mě začíná opravovat.....a bude mít spoustu práce:) Cítim horkost ve dlaních a citím, že se měním, už není napětí, strach, cítím velkou úlevu...... a mám přání, ať se kolem mě, konečně začnou dít samé krásné věci...... kdybych potřebovala poradit ozvu se, zatím vstřebávám zážitky :)

 4. Ideální zasvěcení (Helena, 20.11.2014 10:38:36) Odpovědět

  Zasvěcení proběhlo v pořádku a byl to užasný zážitek. Asi 3 dny mě bolela hlava, ale teď už se cítím skvěle. Teď po ideálním zasvěcení slyším při léčení tlukot svého srdce. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně štěstí. Jsem moooooc ráda, že Shamballa obohacuje můj život, díky.

 5. 1. a 2. stupeň (Stanislava, 1.10.2014 8:28:08) Odpovědět

  Cítím se fajn, mám skvělou náladu!!! Po dlouhé době.

 6. zasvěcení do 3.stupně Shambally (Jana, 7.8.2014 11:11:41) Odpovědět

  31.7.2014 jsem byla zasvěcena do 3.stupně shambally.Začaloto mravenčením,které se postupně šířilo do celáho těla a potom přišla teplá vlna,která také prošla celým tělem.Bylo to velice příjemné a cítila jsem se ráno velice dobře.Moc Vám děkuji jste skvělí a těším se na další zasvěcení u Vás.

 7. 2. ohlas na zasvěcení (Pavel Koplík, 6.8.2014 12:12:46) Odpovědět

  Při zasvěcení jsem pocítil větší teplo v břišní krajině. V místech, jak jsou slezina, játra a v oblasti žaludku jsem pociťoval teplo.

 8. První stupeň SH (Markéta, 6.8.2014 10:23:34) Odpovědět

  Moc děkuji za zasvěcení. Večer jsem usnula, jinak je myslím všechno v pořádku, jen mě hodně pálí a potí se mi dlaně a prochází mnou horko, ale to asi bude normální.

 9. třetí stupeň (Jana, 6.8.2014 1:32:13) Odpovědět

  Děkuji za krásné zasvěcení, bylo to opět perfektní - nelze dodat nic jiného, než moc děkuji a těším se na 4. stupeň zasvěcení s Vámi, jste skvělí. Ještě jednou moc děkuji.. Probíhalo to opět brněním rukou, které postupovalo do celého těla a teplo, které proletělo celým tělem. Přeji krásný den.

 10. Zasvěcení do l.stupně Shambally (Jiřina, 29.6.2014 17:32:52) Odpovědět

  Zdravím všechny lidičky tady a chci poděkovat Lukášovi a Kateřině za zasvěcení do l.stupně Shambally. Už hodinu před samotným zasvěcením jsem cítila jak mi buší srdce a energie proudí mým tělem. Během zasvěcení jsem ležela a energie mi protékala přes tělo, bylo mi krásně teplo, trvalo to asi 15 minut. Pak jsem cítila, jak to pomalu odeznívá a najednou mi byla hrozná zima. Dala jsem si teplou koupel a šla spát. Druhý den mně bolely ruce, nohy, měla jsem takovou divnou náladu, pořád jsem chodila na WC, chvíli mi bylo horko, chvíli zima a tak se to střídalo. Trvalo to asi dva dny, ale teď je mi už dobře. Zdravím touto cestou Lukáše a Kateřinu a ještě jednou Vám děkuji za zasvěcení a těším se na další stupeň. Mějte se všichni moc krásně . S pozdravem Jiřina

 11. Zasvěcení do 3. a 4. stupně (Radka, 29.6.2014 17:20:50) Odpovědět

  Dnes jsem byla osobně zasvěcena do 3. a 4. stupně Shambally. Vše proběhlo velmi jemně a nenápadně, měla jsem pocit až na výjimky, že se vlastně nic neděje. Čekala jsem velký příliv energie a nakonec bylo všechno úplně jinak. Takže i takto může zasvěcení probíhat.

 12. 1+2 (Iva, 27.6.2014 0:19:32) Odpovědět

  Myslím, že vše proběhlo v pořádku, tak jak jsem si přála a vy jste doporučovali - "ideálním způsobem". Během celého zasvěcení jsem cítila veliké vibrace, které procházely celým mým tělem, zejména intenzivně byly citelné na úrovni srdeční čakry. Vlnění bylo přítomné, ale nikoliv nepříjemné. Po celou dobu mě silně brněly i dlaně a chodidla. Časově nedokáži odhadnout, v jakých intervalech se vše odehrávalo, ale zpočátku (po delší dobu) byly výše popsané projevy přítomné trvale. A pak vše ještě vždy po nějaké době na chvíli zintenzivňovalo a zase se vracelo k normálu. Po celou dobu jsem byla bděle přítomná, ale pak jsem pravděpodobně ke konci nebo možná už byl konec - usnula. V půl jedenácté mě přišla vzbudit dcerka. 8-) Teď se cítím dobře, trochu nezvykle hladová, trochu unavená. Tak se těším, co bude dál :-) Děkuji za zasvěcení, za krásné certifikáty (i když je to jen kus papíru, tak ten Váš je krásným uměleckým dílkem ;-) - vidím tam to srdce, kde se u mě zasvěcení nejvíce projevovalo).

 13. Doporučení pro váhavé!! (Marcela K., 24.6.2014 23:23:59) Odpovědět

  Za zasvěcení moc děkuji. Bylo to velmi příjemné - nejdřív - už před časem zasvěcení jsem cítila energii, která mne jakoby omývala. Při samotném zasvěcování přešly pocity do zad, a také jsem měla pocit jakoby někdo se mnou sladil dech - cítila jsem se jako bych plula na vodní hladině - většina pocitů se točila kolem oblasti zad... pak jsem se i vznášela - při každém nádechu jsem plula výš a výše. Bylo to krásné, příjemné, i když mi bylo chladno, přestože jsem byla přikrytá dekou. Viděla jsem své syny, nic moc víc si nevzpomínám... Během celého zasvěcování jsem slyšela své srdce bít v krku - to mám mimochodem nyní vždy, když se Shamballou pracuji... pocity chladu (ač jsem horkokrevná) mne provázely snad dosud (zasvěcení proběhlo ve čtvrtek 19.6. , nyní je 24.6.). Moc děkuji za pomoc a těším se na další stupeň... Díky

 14. zasvěcení první a druhý stupeň (Dáša, 10.6.2014 20:12:04) Odpovědět

  Při zasvěcení jsem cítila velký tlak energie, který mě zarážel do židle, skoro se mi motala hlava, měla jsem těžký dech, pak jsem na čele cítila velké teplo a ke konci zasvěcení mě pálila chodidla, jako by skrze ně něco odcházelo ven. Od té doby cítím takový vnitřní klid. Děkuji

 15. zasvěcení 1.a 2.stupně (Jana, 24.5.2014 6:23:47) Odpovědět

  Dne 22.5.2014 jsem byla zasvěcena je to něco úžasného a nejdříve mravenčení v rukou potom procházení energie celým tělem pocit.že mi vlají ruce ve větru obrazy moooooc za to děkuji a těším se na další zasvěcení .

 16. První a druhý stupeň (Dana, 18.4.2014 11:10:31) Odpovědět

  Cítím se dnes dobře. Vzbudila jsem se ještě před budíkem :-), před půl pátou a i když se mě nechtělo vstávat (což je asi pochopitelné), tak jsem se necítila unavená. Jsem asi klidnější, protože věci, které mě dokážou rozhodit, mě dnes nechávaly v klidu. Zřejmě se zlepšilo vnímání, ve druhém podlaží jsem "viděla" a vnímala čekajícího pacienta v přízemí a vnímala, že se těší na proceduru.

 17. Zasvěcení do šambali IV.Stupen (Jarda Rokyta, 27.3.2014 12:27:48) Odpovědět

  Ahojky lidičky včera jsem měl-Ideální zasvěcení do Šambali,navečer mě nebylo dobře a tak jsem poprosil vyšší bytosti at je mi dobře u zasvěcení i Stále a tak se stalo,cítil jsem energiu a bylo mi fajn doporučuju Šambalu všem mějte se nádherně Jarda R Olomouc

 18. Zasvěcení 1 a 2 (Ilča, 14.3.2014 21:09:52) Odpovědět

  Předvším bych chtěla poděkovat Lukášovi i Kateřině, že si na mne udělali čas dnes dopoledne. Už od večera jsem byla docela roztěkaná a nedočkavá. Na počátku zasvěcení jsem si říkala, že se nic neděje. Pak mi TO najednou doslova přibilo do křesla, nešlo změnit sebeméně polohu, hnul jsem pouze hlavou. Měla jsem pocit, že mi v dlaních sedí nějaká koule. Barvy před očima se mi měnily od stříbrné po sedou, podle toho, jaký pocit jsem zrovna prožívala. Pocity to byly při některé vlně velmi příjemné, že jsem cítila, že se i usmívám, při některé velmi nepříjemné. Krom barev mi před očima občas proběhl i nějaký obrázek, ale nedokázala jsem u některých určit proč nebo co o je. Vím že mi například olizoval obličej psík mé babičky (který už dávno není), ale obrázek byl jen ten psík a olizovl mi můj skutečný obličej. Pak mi byl velmi neříjemný další obraz, kdy mi proti obličeji letěl černý trojůhelník a prudce mi narazil dolevého brýlového skla. Měla jsem pocít, že ránu slyším a hlavou mi rána skutečně hodila do strany. Nejsilněji na mne působila poslední vlna, kdy se mi velmi špatně dýchalo, lapala jsem dechu, ale přitom jsem z toho neměla nějak zvlášť nepříjemný pocit. Po této vlně mi TO pomalinku apostupně pustilo. Celkové to byl pro mne velmi neobvyklý zážitek plný rozporuplných pocitů. Teprve před chvilkou jsem přestalamít zimnici, jsem unavená, jak kdybych skládala vagon uhlí a nohy se mi klepou jak kdybych ušla 100 km v kuse. Jinak mi připadá, že na pohled je vše jasnější, ostřejší - jako když si vyčistím špinavé brýle. Teď hurá do pelechu a uvidíme zítra

 19. Zasvätenie 1 a 2 (Denis Ružovič, 3.3.2014 10:01:35) Odpovědět

  Pekný deň prajem. Už prípravy na zasvätenie som začal cítiť okolo 20:45, kedy sa mi rozprúdila energia z rúk a v srdci. Zasvätenie som prijímal po ležiačky. Niekoľkonásobne sa mi zväčšil priemer energie vyžarujúcej z mojich rúk a mohol som sledovať, ako mi zo srdca vyrastá a tancuje 5 DNA šróbovníc (niečo nádherné) za prítomnosti veľmi príjemného tepla. Cca 21:40 "som precitol", bol som veľmi príjemne akoby unavený a cítil som sa plný lásky a pokory. Zhasol som sviečky a išiel som rovno spať. Ráno som sa zobudil krásne svieži, oddýchnutý a plný energie. Prekrásny zážitok. Ďakujem. S láskou Denis.

 20. po zasvěcení (Jarda Rokyta, 28.2.2014 19:59:10) Odpovědět

  Ahojky děcka, tak už je mi asi 4 hod. dobře, přešla mě zimnica, zasvěcenej jsem byl včera do III. a IV. stupně, mějte se nádherně, Jarda, Olomouc.

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay