Shamballa [Šambala] » Zkušenosti z praxe

Zkušenosti z praxe

Na této stránce se můžete podělit o svou zkušenost s používáním Shambally:

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Má zkušenost (Pavel Koplík, 3.3.2016 23:38:08) Odpovědět

  Zsravím Vás. Dovolte mi podělit se u svůj
  příběh, který začal minulý týden v březnu 2016.
  Asi v terý jsem si vařil na plotně vařiče litr čaje
  po přidání sákču a uzavření plynového kohoutku
  vezmu takhle kasrolek do útěrky, že čaj naliji do hrnku a vylil jsem jej na leavou noh ua podlahu. Byl jsem sám doma, nárt no hy začal červenat a bole.
  Po cvíli jsme se ještě osprchoval, na noze se vytvořil puchýř, byl již vešer. Druhý den ve stře-
  du jsme šel cvičit ráno Tajči a jedna mladá paní mi
  tam říkala abych šel k lékaři. Zašel jsem k dia-
  betoložce, protože bohužel již mám cukrovku na inzulínu zdravotní sestar mě poslala k chirurgovi,
  ránu mi ošetřili, že mám na převaz přijít druhý den ve čtvrtek a nenamáčet obvaz. Tan večer jsem si vzpomenul i na zasvěcení do Reiki 1. a 2.stupně
  asi před 13 lety, s touto energií jsme se snažil pracovat a v roce 2014 jsem byl zasvěcen do všech čtyř stupnˇů Shambally později i u p. Rajs jsem získal i Ideální zasvěcení do Shambally. Do převazu do pátku jsme se pokoušel přikládat své ruce a
  pokusit se o samoléčbu Kladnou Vesmírnou energií Cchi za kterou jsem poděkoval Pánu nebo Bohyni, Jak je psáno v knize o léčení s REIKI, kterou právě čtu. Trochu jsem ze svých dlaní sítil teplo směrem na nohu a na hřbetu rukou jsem zase cítil chlad. Chirurg mně potěšil že jestliže se mi dostane do rány zánět, tak mi jako diabetikovi ve 49 letech amputují nohu. pátek zánět na spálenině nebyl převázali mi novou kůži, ta původní slezla a na převazu jsem byl v pondělí a až dnes ve čtvrtek 3.3.16 A právě dnes jsem znovu použi dlaně a léčivou energii z nich, proto píši. Nezlobte se prosím na mně, ale funguje to Opět jsem sám na sobě cítil teplo z ruk, lépe řečeno mých dlaní.
  RFád bach zasvětil na dálku i svou 18 letou dceru,kterážije s bývalou ženou, rozvedli jsme se asi před sedmnáci lety. Asi tomu tak osud chtěl.
  Rád bych ukončil svůj příběh poznámkou, aby byli lidé k sobě milí, problémy řešili s nadhledem
  a zytečně se nerozčilovali a nehádalise. To k ničemu nevede, vše s láskou a úctou jeen k druhému ale i k sobě. Zdravím, Pavel - Přerov

 2. Můj příběh (Radka Šimková, 6.8.2014 1:39:48) Odpovědět

  Doufám, že Vás trochu pobavím nebo přivedu k zamyšlení, což je účelem toho co teď píši. Můj život vždycky byl a je nabity spousty zážitky i osobními zkušenostmi nejen z řad esoteriky, ale i cestováním a vnímáním života z trochu jiné stránky než nám život sám nabízí. Vždycky, už jako dítě, jsem hledala pravdu a věnovala se věcem, co jsou mimo lidské chápaní, a věděla jsem, že život není jen realita , kterou vidíme očima, ale, a to hlavně, co se odehrává v naší mysli a srdci. Před prakticky 15 lety, možná je to už více, jsem se dostala k symbolům Reiki a energii, která funguje pro všechny a na celém světě, včetně lidí, kteří, jak se říká, "nevěří", a záleží jen na nás, jak toto využijeme a dokážeme zpracovat. Vesmírné energie jsou a vždycky byly součástí tohoto světa a tedy i člověka, který se naučil využívat jejich pomoc k svému prospěchu a hlavně k prospěchu těch lidi, kteří je potřebují a dokážou jim pomoci z nelehké situace, do které se dostali. Prošla jsem zasvěcením do všech stupňů i s mojí dcerou a naučila se využívat možnosti, které tato energie nabízí. A to hlavně ve své práci, protože prakticky celý život pracuji ve zdravotnictví a nejen s lidmi nemocnými, kde se preferuje klasická medicína, ale i s dětmi a lidmi tělesně i mentálně postiženými, kde jsem tuto možnost využila nejvíce. Po nějaké době se na světlo světa dostala Shamballa a díky Kateřině a Izimu se mi dostalo zasvěcení na dálku a tak se moje schopnosti i vnímání znásobily a já jsem se zaměřila na to, abych mohla s těmito energiemi pomoci těm, kteří to potřebují, ale i své rodině a přátelům. Přes toto všechno jsem ale nepřestala vnímat realitu světa a pochopila, že bez tzv. "selského rozumu " nemůžeme fungovat a je nutno propojit okolní realitu s tím, co nám tyto energie nabízí a otvírají nám další dveře, které zprostředkují setkávaní s něčím, čemu říkáme vesmírný svět a zlepšit strukturu našich i jiných životů. Tím, že otevřeme svoje srdce i mysl, se otevíráme všemu, co nám nabízí život, který prozíváme tady a teď. Každý máme svoje propady a výhry v životě a díky Shamballe, Reiki i jiným energiím zlepšíme kvalitu nejen svého života ale i života lidi, kteří se pohybují okolo nás. Vzhledem k tomu, že i tyto energie využívají i buddhističtí mniši na celém světě a já jsem byla osobně přítomna i zasvěcena do jejich učení, tak má obrovský vyznám praktikovat, učit sebe i druhé a posunout naše i ostatní životy o další level a s otevřeným srdcem i myslí jít dál cestou, pro kterou jsme se rozhodli a plnit si naše sny a pomoci plnit sny i těm druhým, protože to je ta největší víra a láska, pro kterou jsme se rozhodli, proto tady žijeme. Tady a teď. Všem vám přeji z celého srdce hodné štěstí a lásky a využijte vše, co máte ve svém srdci i mysli pro štěstí vaše i druhých.

 3. Děkuji (Jiřina, 6.8.2014 1:35:53) Odpovědět

  Ještě jednou bych Vám oběma chtěla moc poděkovat za zasvěcení do l. stupně Shambally. Od té doby se můj život začal měnit k lepšímu. Dlouho mě bolel kloub u palce na levé ruce a zápěstí. Nemohla jsem v ruce nic těžšího udržet, v noci mě bolest budila. Žádné masti nepomáhaly, paní doktorka řekla, že je to namožené a chce to klid nebo změnu zaměstnání. Co jsem začala používat Shamballu, bolesti samy zmizely a ruku mám v pořádku. Jsem z toho úplně unešená, protože ty bolesti mě hodně znepříjemňovaly život doma i v práci. Syn má od srpna a já od září novou lepší práci, už jsme podepsali pracovní smlouvy, tak jsme oba moc spokojeni a šťastni. Před pohovorem jsem poprosila Shamballu o pomoc a podařilo se to. Jinak je to moc nádherný pocit cítit, jak energie přes mě proudí a léčí, přála bych to všem lidem zažít. Přeji Vám krásný den a díky za to, co děláte.

 4. Osobní zasvěcení v Praze (Dáša, 15.6.2014 13:29:02) Odpovědět

  Od zasvěcení cítím větší vnitřní klid. Energie se mi moc líbí. Už jsem jí posílala kamarádce na dálku.

 5. Shamballa (Martina, 8.6.2014 19:49:45) Odpovědět

  Shamballu používám každý večer, než jdu spát. Takový můj rituál. Představuje pro mne přítele, rádce i učitele. Léčím s ní sebe a ty, co o to sami požádají, ať už lidé či zvířata, ale to je zřídka kdy. Před dvěma lety jsem dělala masáže a při nich se energie v podstatě sama spouštěla. JJ mám ráda tu energii :-)

 6. Léčení (Lucie, 31.5.2014 15:26:25) Odpovědět

  S láskou Vám děkuji za zasvěcení, všechno je ok. Při léčení sebe i jedné paní vidím modré světlo a to i po léčení během dne problikávající, během léčení naskočil žlutý kruh na tmavém podkladě roztahující se. Cítím koncentrovanější energii, než je reiki 3. stupně. Dostávám i zřetelnější odpovědi na své otázky. Děkuji, Lucie.

 7. První krůčky se Shamballou (Dana, 18.4.2014 11:11:54) Odpovědět

  Ještě bych se ráda podělila o první krůčky se Shamballou po prvním týdnu od zasvěcení :-). Snažím se používat Shamballu při práci se svými pacienty (pracuji jako fyzioterapeutka). Opakovaně jsem při zahájení práce poprosila o pomoc. Bylo úžasné si uvědomit, že téměř okamžitě přišla myšlenka, co mám pacientovi říct nebo co mám udělat. Také jsem dostala odpověď na pacientovu otázku na vysvětlení funkce určité metodiky, kterou používám, ale až do detailů jsem ji nikdy nedokázala vysvětlit... a najednou jakoby se mě to otevřelo a dokonce jsem i viděla jak to funguje...

 8. úspěšná léčba (Marie, 21.2.2014 10:20:30) Odpovědět

  Ahoj, podařilo se mi vyléčit trochu netradičního pacienta -slepičku. Už ani nechodila, jen seděla skrčená v rohu. Byla moje oblíbenkyně (když se na toto plemeno -aurakana-podíváte na intern.,určitě se vám bude líbit), ostatní jsou klasické ... Napadlo mě, že zkusím Shamballu, léčila jsem ji v rukou i na dálku- a holka po 5 dnech je ve formě, čiperná, baští jak o život - mám z ní zase radost. Dalo by se říct, že se stal malý zázrak, protože pokud byla některá ze slípek už v takovém stavu, nevydržela. Moje maminka ani nechtěla věřit, když ji pak viděla. Vím, že tenhle případ není tak zásadní, ale mě potěšil a nabudil do dalších. Děkuji, M.

 9. Léčení (Ricardo, 2.2.2014 18:28:41) Odpovědět

  Ahoj, asi před týdnem jsem léčil jednu mou známou za pomocí Shambally! Byla z toho úplně hotová, cítila to, jak měla a já také! Druhý den se cítila plná života a elánu. Včera jsem ji léčil na dálku a říkala, že to bylo ještě intenzivnější, jak osobně! Prý cítila mé ruce na svém těle. Moc děkuji za zasvěcení! Jste úžasní!!!

 10. Děkuji (František, 20.1.2014 15:02:24) Odpovědět

  Děkuji za milý mail, za nabídky i za to, že jste mi umožnili život se Shamballou, s láskou v srdci František.

 11. Práce s energií (Martina, 20.1.2014 14:08:33) Odpovědět

  Milí přátelé, pravidelně po ránu a před spaním se spojím se Shamballou, většinou ji o něco poprosím, třeba o ideální energii pro dnešní den a poděkuji. Daří se mi lépe a zdá se, že i mému okolí. Cítím se dobře. Kolikrát, jak projíždím Rožnovem, vzpomenu si na vás. Mějte se krásně, Martina.

 12. Poděkování (Libuše, 20.1.2014 14:00:22) Odpovědět

  Vaším zasvěcením do energie Shambally jsem velice spokojená a využívám to, že pomáhám potřebným, hlavně na dálku.

 13. Popálení (Lukáš, 18.12.2013 16:17:20) Odpovědět

  Dnes jsem se docela nepříjemně popálil a i přes ten prvotní šok a šílenou bolest mě napadlo použít šambalu - za okamžik jsem vnímal jemnou energii a po chvíli bolest úplně zmizela! Je to úžasný dar, moc děkuji!!!

 14. Po ideálním zasvěcení (Šárka, 28.11.2013 9:40:50) Odpovědět

  Pociťuji, že život pro mě nabírá širší rozměr, ještě potřebuji každopádně spoustu času, abych si spoustu věcí ujasnila :))) Věřím, že se ve všem budu orientovat a budu v životě mile překvapena....to samozřejmě přeju všem okolo...na to, ale abych se o těchto zázracích mohla dělit zodpovědně jsem ještě ani nepomyslela, neb cítím, že o všem ještě málo vím....je užasné vědět, že něco takového může fungovat.

 15. Poděkování (Šárka, 21.11.2013 22:06:05) Odpovědět

  Chci Vám ještě jednou poděkovat za Váš čas a ochotu a zároveň děkujme a buďme vďeční energii našich mistrů... a celému komplexu Šambaly... věřím, že život je tak úžasný, že lidé se budou ještě dlouho udivovat nad vším kolem... ve finále se snad jednou dopídím toho.... o čem to všechno je... krásné dny

 16. Shamballa (Šárka, 20.11.2013 12:30:03) Odpovědět

  Přála bych co nejvíce lidem, aby pocítili energii možnosti tohoto směru, těžko se to vysvětluje slovy... je úžasné, když má člověk možnost pocítit, že věci a situace se pohnou tím správným směrem.... jsem vděčná, že jsem na cestě k pochopení nových skutečností a věřím, že každý den nám bude k radosti a možností k uplatnění šíře našeho srdce... mnohokráte děkuji a doufám, že příšte budu schopná napsat něco hodnotnějšího..... ať Vás provází to nejlepší po všechny dny.

 17. zkušenosti (jana, 16.11.2013 2:35:55) Odpovědět

  Musím napsat,že za tu dobu co používám shamballu se mi splnilo všechno co jsem zatím chtěla.Kolikrát o shamballe pochybuji,ale už se v mém životě tolik zlepšilo,že pochybnosti jdou stranou.Léčení funguje perfekně,jenom lidi chtějí okamžitě ,aby problém zmizel,jako když si vezmou prášek,ale nakonec vidí sami výsledky a to dlouhodobé.Jen chci říct,že pokud někdo chce se svým životem a zdravím něco udělat shamballa mu s tím určitě pomůže.

 18. První pocity (Olga, 4.11.2013 10:16:09) Odpovědět

  První moje pocity - při jízdě ve vychladlém autě mi vždy bylo zima na ruce - teď je mi horko...

 19. ZKUŠENOSTI (JAN, 18.8.2013 14:11:35) Odpovědět

  Pro začátek je Shamballa pro práci jednoduší o proti reiki se nemusí malovat symboly.Ale tím nechci něco hanit nebo protěžovat.Každá energie má své kouzlo a je zajímavé,že při léčení lidí mi naskakuje samo ,jestli použít Shamballu nebo znaky Reiki.Vše je o tom používat vše v dobrém úmyslu a pro dobrého člověka.Děkuji za zasvěcení život mi připadá tak jednoduší díky pochopení energií.

 20. léčení (Richard, 15.8.2013 9:54:52) Odpovědět

  Zkoušel jsem to na bráchu a nejdřív nic necítil a pak ho začali brnět nohy. Zkoušel jsem také telekinezi - je to silnější. Vylečil jsem si bolest zubu. Nemusel jsem si brát brufen, to je dobré!!

předchozí
1 | 2 | 3 | 4 následující

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay