Shamballa - otázky a odpovědi

Do jakého stupně Shambally můžu být zasvěcena?

Na zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024 je připraven každý, kdo o tuto energii projeví zájem. Pokud si přesto nejste jistá, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak nás kontaktujte a my to ověříme. Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally se běžně provádí najednou, ale není to podmínkou. Zasvěcení do dalších stupňů může proběhnout za několik dnů, týdnů až měsíců - záleží na vás, kdy budete chtít pokračovat. V případě dotazů nás kontaktujte - rádi vám poradíme.

Musím mít Reiki, abych mohla být zasvěcena do Shambally?

Není nutné mít zasvěcení do Reiki, abyste mohla být zasvěcena do Shambally. U lidí, kteří na sobě nějakým způsobem pracují nebo byli zasvěceni do Reiki je předpoklad, že jsou připraveni na zasvěcení do více stupňů Shambally najednou (někteří třeba i do všech).

Přesto doporučujeme nejprve zasvěcení do 1. a 2. stupně (najednou) a následně pak do 3. a 4. stupně. Záleží na každém, zda se rozhodne pro zasvěcení do 3. a 4. stupně najednou nebo si mezi jednotlivými stupni udělá nějaký časový odstup.

Pokud vám někdo tvrdí, že na zasvěcení do Shambally je nutné mít Reiki II. apod., tak mu nechte jeho názor a dejte pouze na svůj pocit, protože vy nejlépe víte, co je pro vás vhodné :) Není náhoda, že jste se o Shamballe nějakým způsobem dozvěděla a přitahuje vás...

Můžete mi předat další zasvěcení do Shambally v případě, že mám předchozí zasvěcení od někoho jiného?

Ano - není v tom žádný problém. V případě objednávky 2. nebo 3. stupně obdržíte náš základní manuál pro 1. - 3. stupeň Shambally, v případě objednávky mistrovského stupně obdržíte manuál k mistrovskému stupni Shambally + výše uvedený základní manuál.

Můžu se vyčerpat, když budu někoho léčit?

Při práci se Shamballou nepracujete se svou vlastní energií, takže není možné se vyčerpat. Je to přesně naopak: energie přes vás prochází a část u vás zůstane - každým působením léčíte i sebe. Pravidelným používáním Shambally roste množství energie, které přes vás může procházet.

Shamballa 1024

zasvěcení na dálku


Oblíbené odkazy