Shamballa [Šambala] » Časté otázky

Shamballa - částé otázky

Do jakého stupně Shambally můžu být zasvěcena?

Na zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024 je připraven každý, kdo o tuto energii projeví zájem. Pokud si přesto nejste jistá, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak nás kontaktujte a my to ověříme. Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally se běžně provádí najednou, ale není to podmínkou. Zasvěcení do dalších stupňů může proběhnout za několik dnů, týdnů až měsíců - záleží na vás, kdy budete chtít pokračovat. V případě dotazů nás kontaktujte - rádi vám poradíme.

Musím mít Reiki, abych mohla být zasvěcena do Shambally?

Není nutné mít zasvěcení do Reiki, abyste mohla být zasvěcena do Shambally. U lidí, kteří na sobě nějakým způsobem pracují nebo byli zasvěceni do Reiki je předpoklad, že jsou připraveni na zasvěcení do více stupňů Shambally najednou (někteří třeba i do všech).

Přesto doporučujeme nejprve zasvěcení do 1. a 2. stupně (najednou) a následně pak do 3. a 4. stupně. Záleží na každém, zda se rozhodne pro zasvěcení do 3. a 4. stupně najednou nebo si mezi jednotlivými stupni udělá nějaký časový odstup.

Pokud vám někdo tvrdí, že na zasvěcení do Shambally je nutné mít Reiki II. apod., tak mu nechte jeho názor a dejte pouze na svůj pocit, protože vy nejlépe víte, co je pro vás vhodné :) Není náhoda, že jste se o Shamballe nějakým způsobem dozvěděla a přitahuje vás...

Můžete mi předat další zasvěcení do Shambally v případě, že mám předchozí zasvěcení od někoho jiného?

Ano - není v tom žádný problém. V případě objednávky 2. nebo 3. stupně obdržíte náš základní manuál pro 1. - 3. stupeň Shambally, v případě objednávky mistrovského stupně obdržíte manuál k mistrovskému stupni Shambally + výše uvedený základní manuál.

Můžu se vyčerpat, když budu někoho léčit?

Při práci se Shamballou nepracujete se svou vlastní energií, takže není možné se vyčerpat. Je to přesně naopak: energie přes vás prochází a část u vás zůstane - každým působením léčíte i sebe. Pravidelným používáním Shambally roste množství energie, které přes vás může procházet.

Zde můžete přidat svůj dotaz týkající se Shambally:

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Zasvěcení (Nik, 30.12.2016 13:47:51) Odpovědět

  Dobrý den, před časem jsem si nechal udělat karmický kod duše včetně poslání (práce s energií a duchovní způsob života) a pravdou je že mne to přitahuje.Bylo mi doporučeno abych si našel učitele a nechal se zasvětit do Shambally. Zatím jsem nebyl zasvědcen do žádného stupně. Rád bych se zeptal jestli je vhodné nechat se zasvětit na dálku a do jakých stupňů.
  Děkuji za odpověď.

 2. Zasvěcení (David, 24.5.2016 12:50:39) Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli je u mě vhodné rovnou přejít k zasvěcení do shambally bez předchozího zasvěcení do Reiki. Děkuji za odpověď.

 3. shamballa (Vera, 14.3.2016 13:30:39) Odpovědět

  Dobrý den jak poznám,že jsem doopravdy zasvěcená do Shambally a kterého stupně?Například jsem četla,že kdo je špatně zasvěcen a byl zasvěcen do 4.stupňů,ale udělalo se to nějak špatně,nebo ten mistr byl zasvěcen do méně stupňů,tak je zasvěcen třeba jen do 2. stupně a ne do 4.stupně.Díky za odpověď.

 4. zasvěcení (Blanka, 4.1.2016 20:05:39) Odpovědět

  Dobrý den, zajímalo by mne, zda se můžu také nechat zasvětit do shambally?díky za odpověď

 5. RE: geopatogenní zony (Izmael, 29.1.2015 12:28:12) Odpovědět

  Posílám vám e-mailem kousek z manuálu k 3. stupni Shambally, kde je to popsáno - můžete to udělat jakkoliv, ale doporučuji změnit záměr: odklánění něčeho je tak trochu "negativní záměr" / boj proti něčemu, spíše se zaměřte na výsledek - na to, co tím chcete dosáhnout a jak to chcete mít :) Úplně nej bude vizualizace výsledku a požádání Shambally o spolupráci a vedení - pak už budete vědět, co a jak máte udělat...

 6. geopatogenní zony (Kateřina Hajná, 29.1.2015 12:00:33) Odpovědět

  Chtěla bych vědět jak odklonit geopatogenní zony pomoci Shambally. Mám 1:a 2: stupen zatím.

 7. RE: Je pro mě tato energie vhodná? (Izmael, 10.12.2014 20:01:24) Odpovědět

  Poslal jsem vám e-mail.

 8. Je pro mě tato energie vhodná? (Simona Řičařová, 9.12.2014 10:30:10) Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat, jak ověříte ,že shamballa je pro mě to pravéé. děkuji za odpověď.

 9. RE: Může Shamballa uškodit? (Izmael, 17.10.2013 21:29:36) Odpovědět

  Nemůžete - vždy je předáno optimální množství enegie. Při léčení je vhodné mít záměr, ať to probíhá ideálně. Samozřejmě pokud se něčeho hodně bojíte, tak se to může stát, ale to už pak není o Shamballe, ale pouze o vašem strachu / blocích... Něco ve smyslu, že když se budete bát, že se nabouráte, tak se třeba nabouráte, ale auto za to nemůže - může za to váš strach, díky kterému jste si tuto zkušenost přitáhla do svého života...

 10. Může Shamballa uškodit? (Zlata, 17.10.2013 20:44:41) Odpovědět

  Dobrý den,
  měla bych dotaz zdali si nemohu nebo případně někomu jinému Shamballou nechtěně uškodit?
  např.příjmem velkého množství energie?
  Děkuji Z.H.

 11. RE: zasvěcení 1. a 2. stupeň (Izmael, 6.7.2013 10:00:08) Odpovědět

  V tuto chvíli Vám můžu předat 1. a 2. stupeň Shambally (najednou). Zvládnul byste i třetí stupeň, ale není důvod někam spěchat - doporučuji nejprve zasvěcení do 1+2 a následně do pak 3+4. Zasvěcení si můžete objednat přes www stránky nebo e-mailem, případně telefonicky. Pokud byste měl zájem o postupné zasvěcení do všech stupňů Shambally, tak při objednávce všech stupňů najednou nabízím slevu 490 Kč (oproti obj. jednotlivých stupňů). V případě dalších dotazů mě můžete kdykoliv kontaktovat :)

 12. zasvěcení 1. a 2. stupeň (Metelka, 6.7.2013 9:14:16) Odpovědět

  Dobrý den, prosím Vás o sdělení, zda mohu objednat toto zasvěcení - náhodou jsem se dostal na Vaše stránky (ale možná to není náhoda a tak to má být) mám dost zdravotních problémů asi i z osobních problémů a chci s tím něco dělat. Děkuji Mt

 13. RE: dotaz (Izmael, 4.6.2013 11:14:26) Odpovědět

  Není náhoda, že jste na Shamballu narazila a pokud vás tato energie přitahuje, tak se rozhodněte podle svých pocitů. Práce se Shamballou je velice snadná, vše lze pochopit ze zaslaného manuálu. Každý z nás má jinou citlivost - někdo energie vnímá intenzivně, někdo zase méně, ale to nic nemění na tom, že to funguje :) Úplně stačí mít záměr použít Shamballu a pak už ji jen nechat volně proudit - není nutné vše pochopit, uchopit a identifikovat :) A pokud jdou výsledky velmi pomalu, tak je možné najít a zpracovat příčinu, např. metodou RUŠ (více na www.izmael.cz).

 14. dotaz (Jitka, 20.5.2013 16:11:07) Odpovědět

  Dobrý den, absolvovala jsem kurz Šamanských cest. Jako jedna z mála - vlastně jediná jsem měla problém vše prožívat.Sice trénuji, ale výsledky jdou velmi, velmii pomalu. Je vhodné absolvovat kurz Shambally na dálku? Snažím se, ale mám problém přijímat něco, co přesně nejsem schopna identifikovat. Děkuji za odpověď a přeji nádherný den. Jitka

 15. RE: Shamballa a energie (Izmael, 12.10.2012 12:06:52) Odpovědět

  Někdy takové „léčení“ za pomocí Shambally nebo jiné energie proběhne spontánně - někomu se takto vyřeší nějaké problémy, někoho to zase zaujme natolik, že se rozhodne touto cestou vydat. Není náhoda, že se Vám to takto stalo a teď záleží pouze na Vás, zda Vás tato cesta přitahuje a vydáte se po ni... Po zasvěcení má člověk ideální napojení na tuto energii a může ji kdykoliv využívat. Vámi popisovaný stav je při práci se Shamballou běžný, samozřejmě nemůžu paušalizovat, protože každý z nás je jedinečnou bytostí. Pro Shamballu se stačí vědomě rozhodnout a projít zasvěcením, aby se tělo pročistilo a přizpůsobilo této energii. Není nutné mít jakékoliv předchozí zkušenosti, protože práce s touto energií je velice snadná. ad 2) Dá se to vnímat i takto, je jedno jaký název pro tuto energii použijeme. Naší přirozenou podstatou je láska, zdraví, štěstí, radost, úspěch apod. - ďábla bych to do toho netahal :) Pokud vnímáte nějaké obavy, tak se uvolněte a zeptejte se sám sebe, jak to ve skutečnosti je, protože Vaše intuice je ten nejlepší rádce...

 16. Shamballa a energie (Lada, 3.10.2012 23:13:46) Odpovědět

  Dobrý večer, mám dotazy, které souvisí se Šambalou. 1) Podstoupil jsem jedno sezení hlubinné regresní terapie a během ní, možná po ní jak jsem se časem dozvěděl, jsem dostal energii pomocí Šambaly. Tento příliv energie, který mi vydržel intenzivně a znatelně na sobě po tři dny než se rozplynul, byl naprosto úžasný. Cítil jsem se o hodně více lidský, pomáhat lidem mi dělalo radost, neměl jsem starost o to, že něco nezvládnu. Ráno jsem z postele vstával jako malé dítě s radostí do života, ta soustředěnost, strachy se rozplynuly.... mohl bych takhle pokračovat dál.. Chci se zeptat, zda když se člověk nechá zasvětit do Šambaly, zda může být takhle fit, jak jsem popsal výše, stále např. dobíjením se? Případně jaké jsou podmínky, které musím splnit pro to se takhle díky Šambale cítit. 2) ten příliv energie je projevem prány, cchi? Nevyžaduje zasvěcení úpis mé duše ďáblu za tyto skvělé pocity? (za tu poslední otázku se omlouvám, ale vyvstala mi v mysli):)

 17. RE: rakovina (Izmael, 24.7.2012 7:28:18) Odpovědět

  Ano, rakovinu lze léčit i vyléčit pomocí Reiki nebo Shambally - výsledky se odvíjejí od celkového stavu člověka a hlavně od jeho záměru - někdo to předem vzdá, někdo se rozhodne léčit (tak se třeba stále léčí) a někdo se rozhodne uzdravit - ten se pak uzdraví a často velmi rychle.

 18. rakovina (Vera, 23.7.2012 17:08:47) Odpovědět

  prosim vas, lze lecit rakovinu ci nador pomoci Reiki ci Shambally?
  Nekdo rikal,ze se pri rakovine nesmi pouzivat zadne energie k leceni.
  Dekuji mnohokrat Vera

 19. RE: dotaz (Izmael, 19.5.2012 17:51:37) Odpovědět

  Z manuálu, který zasíláme klientům, se dozvíte, jak s touto energií můžete pracovat - možnosti využití, léčení na dálku apod. Manuál obsahuje také fotografie základních pozic rukou, které se používají při práci se Shamballou. Výběr konkrétních symbolů je při následné práci s touto energií ponechán na Vyšším Já, takže člověk je nepoužívá stejným způsobem, jako např. v Reiki - u Shambally se pracuje se záměrem použít ideální symboly a dále to probíhá automaticky. Mistrovské symboly jsou pak k dispozici po zasvěcení do mistrovského stupně. Tím, že odpadá nutnost znát konkrétní symboly (jako např. v Reiki) a zároveň je pouze 5 doporučených pozic rukou při léčení, tak je možné se vše naučit ze zaslaného manuálu. V tomto je zásadní rozdíl oproti Reiki - práce se Shamballou je v těchto ohledech jednodušší a díky tomu i dostupnější pro více lidí. V jednoduchosti je síla :) Zasvěcení samozřejmě může proběhnout i osobně - to už je na volbě každého, co mu vyhovuje.

 20. dotaz (Udučka, 19.5.2012 12:18:22) Odpovědět

  Dobrý den,jen by mě zajímalo,jestli zasvěcení do Shambally probíhá tak-jak jsem z těchto stránek pochopila-nic se nemusím učit,nic nemusím studovat,jen mi bude poslána energie a já se tak i dozvím léčivé-mistrovské symboly?Pochopila jsem to správně?Pokud ano,je to opravdu možné?Vždyť na reiky probíhají semináře,člověk studuje skripta-a u Shambally-nic?
  Děkuji za odpověď.

předchozí
1 | 2 | 3 | 4 následující

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay