Shamballa [Šambala] » Články » Poděkování

Poděkování

Chceme vám poděkovat za vaši přízeň a výměnu, která probíhá na hluboké úrovni. Ceníme si vašeho sdílení a zpětných vazeb, které nám pomáhají inspirovat ostatní k životním změnám. Práce s energií je jedna z nejzákladnějších lidských dovedností, protože energie je všude okolo nás a je úžasné, že tuto myšlenku pomáháte šířit dál. Děkujeme vám, že na sobě pracujete, protože tím obrovským způsobem pomáháte i svému okolí. Budeme moc vděční, když nám napíšete, jak se máte a co všechno se vám se Shamballou podařilo, abychom to mohli pro inpsiraci přidat na naše stránky a do nové verze manuálu. Pokud máte nějaké dotazy, tak nám můžete kdykoliv zavolat nebo napsat.

Pro tento rok jsme pro vás připravili pravidelné osobní setkání a zasvěcení, která budou probíhat převážně v Praze, Brně a Bratislavě - aktuální termíny naleznete v kalendáři akcí. Pokud se domluví skupina min. 8 lidí, tak rádi přijedeme přímo za vámi. Rádi bychom se s vámi viděli alespoň jednou za rok i osobně, protože osobní setkání je k nezaplacení - budeme mít možnost sdílet své zážitky, příběhy a zkušenosti. Užijeme si společnou meditaci a vytvoříme tak silnou energii pro následující dny našich životů.

Shamballu předáváme již 5. rokem - za tu dobu se naše vědomí hodně změnilo a moc rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti. K této vědomé práci na sobě můžete přizvat i své blízké a přátelé, o kterých si myslíte, že jim to může pomoci.

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay