Shamballa [Šambala] » Průběh zasvěcení

Průběh zasvěcení do Shambally

Při zasvěcení do Shambally je vhodné mít rovná záda, aby mohla energie lépe proudit - můžete sedět nebo ležet. Když budete ležet, tak je možné, že při zasvěcení usnete, ale to vůbec nevadí, zasvěcení proběhne i tak. Při zasvěcení jste uvolnění, máte zavřené oči, aby vás nerušily okolní vjemy a mohli jste se lépe soustředit na své pocity. Doporučujeme dát ruce dlaněmi nahoru, abyste lépe vnímali přicházející energii.

Zasvěcení probíhá u každého individuálně - lidé často vnímají různé pocity, energie, teplo, chlad, vánek a mravenčení. Vidí různé barvy, obrazy, symboly, útržky vzpomínek, mají různé vize apod. Může se také stát, že nebudete vnímat nic konkrétního - i to je v pořádku, protože každý z nás je jiný a má jinou vnímavost.

Zážitky při zasvěcení jsou pouze obohacením a na kvalitu zasvěcení nemají vliv - zasvěcení proběhne za všech okolností. Energie může při zasvěcení přicházet v několika vlnách. Když budete mít pocit, že se zasvěcení blíží ke konci, tak ještě raději chvíli počkejte - během pár minut může přijít další vlna.

Jak dlouho zasvěcení trvá?

Je to individuální - někdo je schopen přijmout zasvěcení velice rychle, někomu to trvá delší dobu. Průměrně je to 20 - 40 minut, samozřejmě to může trvat i déle. Při samotném zasvěcení dochází k předání symbolů a jejich následná aktivace probíhá u někoho ihned při zasvěcení, u někoho v následujících hodinách až dnech, např. ve spánku.

Jak poznám, že zasvěcení skončilo?

Pravděpodobně budete mít pocit, že už chcete jít něco dělat nebo budete jen vnímat, že energie postupně opadá a zasvěcení už je u konce.

Po zasvěcení

Po zasvěcení vám zašleme certifikáty, můžete nám zavolat nebo napsat a sdělit své prožitky. Samozřejmě se můžete na cokoliv se zeptat a také ihned začít se Shamballou pracovat.

Přidat komentář

Hlavní město ČR?

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Shamballa (Alena, 12.11.2015 13:16:39) Odpovědět

    Dobry den.Potřebovala bych určité informace ohledně zasvěceni 1.a 2 stupně shambally.Prošla jsem zasvěcenim asi před rokem,ale ani nevim, jestli nějake vubec mam.Bylo to zasvěceni na dálku a nedostala jsem žádný manuál,jak s energií pracovat.Svým zpusobem harmonizuji své tělo a zastavila jsem se na bodě vděku a žehnání všem a všemu.Přikládám ruce a myšlenku na harmonii těla.Je to zvlaštni ,ne všemu,čim procházím rozumim.Je možné poslat manual,anebo absolvovat zasvěcení znovu?Děkuji za odpověd.

  2. Shamballa 1024 (Juraj Šutor, 1.3.2017 10:35:00) Odpovědět

    Dobrý deň. Rád by som sa dozvedel, či zasvätenie do Shambally1024 prebehne diaľkovo 1-krát (1 seansa) alebo je to viackrát (viac seáns) v dohodnutý čas. Ďakujem za odpoveď.

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay