Shamballa [Šambala] » Články » Vědomí celku - vědomý celek

Vědomí celku - vědomý celek

Jsme součástí celku, ať si to uvědomujeme nebo ještě přímo ne, tvoříme realitu, ve které žijeme. Na místě, na kterém se nyní nacházíme, spějeme i léta. Doba se však začala měnit, urychlovat. To, co kdysi trvalo roky, se dnes mění, uvolňuje a běží i během jednoho dne. Řekla bych, že je to tím, že má člověk "nasbíráno" a už to chce mít jinak. Docházíme k určitým rozhodnutím, změnám a podobám nového života, resp. nového pohledu na život. Situace se nám zdají přizpůsobivé a my se dokážeme přizpůsobovat s větší a větší lehkostí jim a lidem, kteří jsou toho součástí. Navzájem se inspirujeme.

Jeden báječný seminář s dvaceti skvělými lidmi nebyl o ničem jiném než vnitřní svobodě uvnitř velkého společenského gigantu, řetězce, ve kterém má všechno běžet jak po drátkách. Ale čím to, že některým článků všechno tak běží a některým ještě ne? Začala bych představivostí. Pokud si to nedovedeme ani představit, nedokážeme o tom snít, popisovat, jak to prožíváme, když všechno máme, běží to, jak chceme, máme zablokovanou cestu úspěchu. Díky téhle úžasné skupině bylo znát, jak je uvolnění, to vnitřní nejdůležitějším prvkem a motorem vlastní motivace v životě každého z nás.

Sdílení příběhů, dosažení změn, uvědomění a reálná hmatatelná splněná přání - to je jedna z nejsnazších cest, kterou vás mohou druzí inspirovat k vlastnímu úspěchu a je to také způsob, jak vy můžete předávat své zkušenosti dále a naplnit se spokojeností ve formě sdílení v týmu. Má to obrovskou moc, protože podobně naladění lidé plují na vlně hojnosti společně. Když navíc dáváte své vědomosti, pocity a vědomí najevo, ne, že je druhým cpete a snažíte se je motivovat :)))), tak se probouzejí také oni a docházejí k ohromné chuti změnit se v některém přežitém postoji, způsobu chování, který je doposud tahal dolů.

Jsem nesmírně vděčná za otevřenou mysl a srdce všech, kteří takto žijí nebo jdou do toho, právě jsou na cestě svého uvědomění, že všechno je možné a nic není nemožné, protože jednoduchost vítězí. Nikdo není výš nebo níž, byť to tak v hierarchické struktuře podniku je a manažer je manažerem, ředitel je stále ředitelem. Vzájemný respekt mezi těmito články a obchodníky, kteří jsou teprve na začátku je jediný - délka zkušeností, dosažené úspěchy, celistvá osobnost, tím se mohou inspirovat i ostatní a vytvořit si svou osobnost v rámci jednotného podnikání. Protože lidé jsou za osobnostmi. Každého láká jít za někým jiným. Pak struktura běží jak po drátku, lidé jsou svobodní v pravidlech, která si osvojí a daří se jim, jsou úspěšní. Tenhle postoj můžete praktikovat ve své rodině, mezi přáteli, kdekoliv, kde chcete být inspirací druhým a oni o to mají zájem.

Přeji vám, ať se vám i všem kolem vás daří plnit si své sny a naplňovat se vším, co víte, že do vašeho života patří.

S láskou a úctou Kateřina Lívia Rajs.

www.shamballa-1024.cz
www.sunray.cz

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay