Shamballa [Šambala] » Články » Vnímání reality

Vnímání reality

sžití se s ní a totální prázdno, klid :) svět forem a bez forem...

Pracovala jsem dosti vytíženě poslední měsíce na různých projektech, můj výkon, soustředění a energie šla naplno do činností, které jsem dělala. Na jednu stranu to nejlepší, co jsem si kdysi neuměla vůbec představit - soustředění se na jednu věc? Já? Never.

Tak k tomu došlo, soustředěná na každou maličkost. Stíhání a zvládání každé maličkosti naplno. Spousta maličkostí naplno. Naučila jsem se pracovat se svou energií tak, jako nikdy dříve. Protože se začal můj vnitřní prostor rozpínat, začala jsem se soustředit opět více na sebe, vrátila jsem se k prostoru, který byl už dříve vytvořen dlouholetou prací, čištěním a harmonizací energiemi, meditacemi. Je to jako když se povídá, že muži mají v mozku šuplíčky. A když mají vytažený šuplíček "čtu si", čtou si. Když mají vytaženo "Nic tím nemyslím", nic tím nemyslí. So simply.

Stejně tak jsem si vytvořila kdysi svůj šuplíček "prostor". Je teda pravda, že má mnoho přihrádek. A teď píšu o přihrádce naprostého klidu, prázdna, meditací, odevzdání, flow. Při vší té práci jsem využívala stále přihrádku "prostor" pro další tvoření nových věcí, ale nevyužila jsem přihrádku "odevzdání". Můžu říct, že to je krásný návrat do sebe. A hlavně, okamžitě při práci s energií mám vyčištěno. Cokoliv, co se vynoří, je pochopeno a odchází, vnímám to na tělesné rovině, tak to poznám nejsnáze.

Píšu o tom protože vím, že se setkáváte s podobnými zážitky, popisujete je obdobně a tak mě těší, že s je vámi sdílím. Budu ráda, když se zase ozvete, co se děje s vámi nebo když se s vámi a Izmaelem potkám 29.12. v Praze na osobním zasvěcení do Shambally.

Kateřina Lívia Rajs

www.shamballa-1024.cz
www.sunray.cz

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay