Zasvěcení na dálku - Shamballa 1024, Shamballa 2002

Rozdíl mezi osobním a dálkovým zasvěcením do Shambally

Obě formy zasvěcení do Shambally jsou naprosto stejné, protože energie není omezena časem ani prostorem - fyzický kontakt není podstatný. Naprostá většina zasvěcení do Shambally probíhá na dálku, protože se nemusíte učit používat symboly jako např. v Reiki a práce se Shamballou je tak snadná, že to každý pochopí z manuálu. Manuál obsahuje základní informace o Shamballe, postup léčení osobně i na dálku a fotografie pozic rukou při osobním léčení. Každému vyhovuje jiná forma zasvěcení, rádi vás do Shambally zasvětíme osobně i na dálku. Zasvěcujeme společně, takže dochází k vyvážení mužského a ženského aspektu. Následně jsme vám zdarma k dispozici, pokud vám něco není jasné a potřebujete poradit.

Výhody zasvěcení na dálku

  • nemusíte nikam cestovat, jste v klidu a pohodlí domova
  • nejste nikým rušeni, zasvěcení si můžete užívat jak dlouho chcete
  • při zasvěcení můžete usnout

Příprava před zasvěcením

  • 20-30 minut před začátkem zasvěcení je vhodné provést krátkou meditaci, očistu atd.
  • pokud pracujete s Reiki nebo jinou energií, tak si udělejte harmonizaci čaker
  • je vhodné vyhradit si alespoň 1 hod. času, kdy nebudete nikým rušeni

Průběh zasvěcení na dálku

Při zasvěcení jste uvolnění a máte zavřené oči, aby vás nerušily okolní vjemy. Pokud je vám to příjemné, sedíte s rovnými a uvolněnými zády, nohy jsou na podlaze. Můžete sedět na zemi v tureckém sedě nebo ležet v posteli. Když ležíte, tak se často stává, že usnete - vůbec to nevadí, vše proběhne jak má. Ruce máte v klíně, popř. vedle těla dlaněmi nahoru - přijímáte jimi energii.

Zasvěcení probíhá u každého individuálně. Lidé často vnímají energii, teplo, chlad, vánek a mravenčení, vidí barvy, různé obrazy, symboly, útržky vzpomínek, apod. Často se taky stává, že lidé nevnímají nic konkrétního - i to je v pořádku, protože každý je jiný. Zážitky při zasvěcení jsou pouze obohacením a na kvalitu zasvěcení nemají vliv - zasvěcení proběhne za všech okolností.

Energie při zasvěcení většinou přichází v několika vlnách. Když budete mít pocit, že zasvěcení skončilo, tak ještě raději chvíli počkejte - během pár minut může příjít další vlna. Po skončení zasvěcení nám můžete zavolat, sdělit své pocity a na cokoliv se zeptat.

Máte zájem o zasvěcení do Shambally?

Na zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024 je připraven každý, kdo o tuto energii projeví zájem. Pokud si přesto nejste jisti, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak nás kontaktujte a my to ověříme. Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally se běžně provádí najednou, ale není to podmínkou. Zasvěcení do dalších stupňů může proběhnout za několik dnů, týdnů až měsíců - záleží na vás, kdy budete chtít pokračovat. V případě dotazů nás kontaktujte - rádi vám poradíme.

Zasvěcení do Shambally je možné objednat na stránce objednávka zasvěcení (případně e-mailem nebo telefonicky). Po odeslání objednávky vám na uvedený e-mail během 30 minut přijde potvrzení objednávky s údaji k platbě, po připsání platby na náš účet vám zašleme manuál a dohodneme se na termínu zasvěcení.

Manuál a certifikát zasílám e-mailem v *.pdf.
V případě zájmu je možné manuál i certifikát zaslat poštou (zdarma).

Možnosti platby

  • bankovním převodem na náš účet
  • složenkou na náš bankovní účet nebo adresu

Shamballa 1024

zasvěcení na dálku


Oblíbené odkazy