Vítejte v Shamballe 1024+

Zasvěcení do Šambaly 1024, 2002, 3110, 12D, Kristovy a Buddha Shambally

Zasvěcení na dálku - Shamballa 1024, Shamballa 2002

Rozdíl mezi osobním a dálkovým zasvěcením do Shambally

Obě formy zasvěcení do Shambally jsou naprosto stejné, protože energie není omezena časem ani prostorem - fyzický kontakt není podstatný. Naprostá většina zasvěcení do Shambally probíhá na dálku, protože se nemusíte učit používat symboly jako např. v Reiki a práce se Shamballou je tak snadná, že to každý pochopí z manuálu. Manuál obsahuje základní informace o Shamballe, postup léčení osobně i na dálku a fotografie pozic rukou při osobním léčení. Každému vyhovuje jiná forma zasvěcení, rádi vás do Shambally zasvětíme osobně i na dálku. Následně jsme vám zdarma k dispozici, pokud vám něco není jasné a potřebujete poradit.

Výhody zasvěcení na dálku

 • nemusíte nikam cestovat, jste v klidu a pohodlí domova
 • nejste nikým rušeni, zasvěcení si můžete užívat jak dlouho chcete
 • při zasvěcení můžete usnout

Příprava před zasvěcením

 • 20-30 minut před začátkem zasvěcení je vhodné provést krátkou meditaci, očistu atd.
 • pokud pracujete s Reiki nebo jinou energií, tak si udělejte harmonizaci čaker
 • je vhodné vyhradit si alespoň 1 hod. času, kdy nebudete nikým rušeni

Průběh zasvěcení na dálku

Při zasvěcení do Shambally 1024 jste uvolnění a máte zavřené oči, aby vás nerušily okolní vjemy. Pokud je vám to příjemné, sedíte s rovnými a uvolněnými zády, nohy jsou na podlaze. Můžete sedět na zemi v tureckém sedě nebo ležet v posteli. Když ležíte, tak se často stává, že usnete - vůbec to nevadí, vše proběhne jak má. Ruce máte v klíně, popř. vedle těla dlaněmi nahoru - přijímáte jimi energii.

Zasvěcení probíhá u každého individuálně. Lidé často vnímají energii, teplo, chlad, vánek a mravenčení, vidí barvy, různé obrazy, symboly, útržky vzpomínek, apod. Často se taky stává, že lidé nevnímají nic konkrétního - i to je v pořádku, protože každý je jiný. Zážitky při zasvěcení jsou pouze obohacením a na kvalitu zasvěcení nemají vliv - zasvěcení proběhne za všech okolností.

Energie při zasvěcení většinou přichází v několika vlnách. Když budete mít pocit, že zasvěcení skončilo, tak ještě raději chvíli počkejte - během pár minut může příjít další vlna. Po skončení zasvěcení nám můžete zavolat, sdělit své pocity a na cokoliv se zeptat.

Máte zájem o zasvěcení do Shambally?

Na zasvěcení do Shambally 1024 je připraven každý, kdo o tuto energii projeví zájem. Pokud si přesto nejste jisti, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak nás kontaktujte a my to ověříme. Zasvěcení do celé Shambally 1024 se běžně provádí najednou, ale není to podmínkou. Zasvěcení do dalších stupňů (Shamballa 2002, 3110, 12D, Kristova Shamballa a Buddha Shamballa) může proběhnout za několik dnů, týdnů až měsíců - záleží na vás, kdy budete chtít pokračovat. V případě dotazů nás kontaktujte - rádi vám poradíme.

Zasvěcení do Shambally je možné objednat na stránce objednávka zasvěcení (případně e-mailem nebo telefonicky). Po odeslání objednávky vám na uvedený e-mail během 30 minut přijde potvrzení objednávky s údaji k platbě, po připsání platby na náš účet vám zašleme manuál a dohodneme se na termínu zasvěcení.

Manuál a certifikát zasílám e-mailem v *.pdf.
V případě zájmu je možné manuál i certifikát zaslat poštou (zdarma).

Možnosti platby

 • bankovním převodem na náš účet
 • složenkou na náš bankovní účet
 • platební kartou online

O lektorovi

Martin Ospalík

 

martin-ospalik-reiki-3.png

 

Vaším lektorem bude Martin Ospalík, Velmistr Shambally, Reiki a dalších směrů duchovního růstu.

Praxi výuky Shambally a Reiki mám od roku 2010, předtím jsem se věnoval ještě léčitelství a meditacím.

Díky velkému probuzení jsem v životě brzy pochopil, kterou cestou se vydat a jaké dary mi Vesmír k tomu propůjčil.

Poznání je mou životní cestou. A pomoc druhým při jejich vlastním poznání, léčení a duchovním růstu jsem přijal za své poslání.

Vesmír mi vždy posílá právě ty lidičky, kterým mám, co předat. A kdo ví, třeba se z minulých životů už známe. Náhody? Ty neexistují...

Co ode mě získáte ke každému zasvěcení:

 • studijní materiály (E-book)
 • kvalitní zasvěcení na dálku (v ceně je také příprava mistra a vyčištění blokujících energií žáka před zasvěcením)
 • zasvěcení ode mě si můžete zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít, abyste byli spokojení s tím, jak energii vnímáte a dosáhli ideální kvality energie
 • možnost konzultovat Vaše dotazy e-mailem a telefonicky ZDARMA a bez dalších omezení