Shamballa [Šambala] » Zasvěcení do Shambally

Zasvěcení do Shambally

Shamballa 1024 obsahuje 1024 základních symbolů a je rozdělena na 4. stupně. Při každém zasvěcení je do aury zasvěcovaného předáno 256 symbolů. Přes tyto symboly dochází k propojení na konkrétní energie / esence, které jsou potřebné k uzdravení, k vyřešení konkrétních problémů, transformaci apod.. Shamballa 1024 je velice univerzální nástroj, protože díky ní získáte přístup k mnoha dalším energiím. Zasvěcení do všech stupňů Shambally vám umožní využívat celý potenciál tohoto energetického systému.

Už po zasvěcení do prvního stupně můžete léčit sebe a ostatní, dokonce i na dálku. Druhý a třetí stupeň zvětšuje množství energie, která přes vás může procházet. Poslední stupeň je mistrovský - po jeho absolvování můžete předávat zasvěcení. Energetický systém Shamballa je jeden velký celek, který se skládá z 1024 základních symbolů a tisíců dalších mistrovských symbolů. Shamballa je neustále aktuální systém, protože se neustále rozšiřuje a vyvíjí, stejně jako my.

Jednotlivé stupně je možné vnímat jako systém sloužící k odblokování či zpracování určitých problémů, ale dá se to brát i z mnoha jiných pohledů. Pokud nemáte zkušenosti s používáním energií, tak je vhodné postupovat postupně a využívat při tom svou intuici. I přesto, že nemáte žádné zkušenosti, tak můžete být připraveni na zasvěcení do všech stupňů najednou, ale doporučujeme vám rozdělit si zasvěcení do dvou termínů.

V rámci manuálu pro 1. a 2. stupeň Shambally naleznete základní techniky pro práci s touto energií. Manuál pro 3. stupeň obsahuje podrobnější informace a další techniky. Manuál k mistrovskému stupni Shambally je věnován převážně zasvěcování.

Doporučujeme vám zasvěcení do všech stupňů Shambally, abyste měli k dispozici všechny základní symboly a mohli tak využívat plný potenciál tohoto systému. Po zasvěcení do mistrovského stupně můžete získat další mistrovské symboly - postup je popsán v manuálu ke 4. stupni.

Máte zájem o zasvěcení do Shambally?

Na zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024 je připraven každý, kdo o tuto energii projeví zájem. Pokud si přesto nejste jisti, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak nás kontaktujte a my to ověříme. Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally se běžně provádí najednou, ale není to podmínkou. Zasvěcení do dalších stupňů může proběhnout za několik dnů, týdnů až měsíců - záleží na vás, kdy budete chtít pokračovat. V případě dotazů nás kontaktujte - rádi vám poradíme.

Zasvěcení do Shambally je možné objednat na stránce objednávka zasvěcení (případně e-mailem nebo telefonicky). Po odeslání objednávky vám na uvedený e-mail během 30 minut přijde potvrzení objednávky s údaji k platbě, po připsání platby na náš účet vám zašleme manuál a dohodneme se na termínu zasvěcení.

Manuál a certifikát zasíláme e-mailem v *.pdf.
V případě zájmu je možné manuál i certifikát zaslat poštou (zdarma).

Shamballa - zasvěcení, meditace


Žij šťastně - vesmír je ti otevřený, protože je multidimenzionální


Kontakt

Zasvěcení do Shambally
Kateřina Lívia Rajs
74088807

Bankovní účet :
1268157038 / 3030

IBAN pro SEPA platby v EUR:
CZ6530300000001268157038

BIC (SWIFT) kód:
AIRACZPP

GoPay